Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja, hogy nem akar komoly kapcsolatot, akkor az úgy is van, igaz?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1,5 évben a magánéletem egy rakás szerencsétlenség, egy katasztrófa. Szánalmasabbnál szánalmasabb "kapcsolat szerűségekbe" keveredtem és kezd elegem lenni, elszakadt a cérna. A legutóbbi 2 hónapos szenvedést éppen azért adtam fel, mert az illető nem akart komoly kapcsolatba bonyolódni, ha együtt voltunk minden klappolt, de amint külön utakra keveredtünk, tojt rám magasról. Feltett a polcra...

Kihevertem.

Megismertem egy férfit, aki közeledett hozzám, én pedig engedtem a kísértésnek, végül benyögte, ő nem akar komoly kapcsolatot. Én erre azonnal rámondtam, hogy rendben, ebben az esetben nincs miről beszélnünk. Utálom már a tingli-tangli dolgokat. Győzködött, elédesgetett a szavaival, hogy szeretne jobban megismerni, értékes nőnek tart, akit nem akar csak így elengedni, szeretné ha többször találkoznánk stb. Belementem. Találkoztunk, jól éreztük magunkat, majd újra előjött a téma, újra tisztáztuk, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot, én pedig csak azt akarok, ez így nem összeegyeztethető.

Elképzelései szerint mindketten engedünk az elvárásainkból és úgy az lesz... Szóval szerinte találkozgatunk gyakran, beszélünk egymással, eljárunk ide-oda, meghallgatjuk a másik problémáit, ha úgy alakul együtt alszunk, tehát nyilván a testiség is játszik.


Ez így rendben, de mi a különbség akkor egy kapcsolat és e között?



2015. okt. 24. 23:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ezt én is szeretném tudni... Én úgy gondolom, hogy ezeket jobb minél előbb tisztázni.
2015. nov. 4. 18:27
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogyan alakult azóta a kapcsolatotok?

2017. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Röviden: Sehogy!

Én elzárkóztam a továbbiaktól, mivel továbbra sem volt képes kimondani, hogy egy pár vagyunk annak ellenére, hogy úgy viselkedett, (kivétel hogy elszigetelt a családjától, barátaitól). Nekem ez így nem ment. Befejeztük, bár még hónapokig bombázott, hogy hiányzom neki, ne hülyéskedjek, folytassuk. Azzal, hogy nem tudott értelmes magyarázatot adni ki is ábrándultam belőle. Talán ennek így kellett lennie. Amikor teljesen összetörtem, hogy nekem ez a párkeresésdi nem való és be is fejeztem a "nézelődést", akkor esett be az életembe a párom, akivel lassan egy éve együtt vagyunk, együtt élünk.

2017. márc. 28. 17:42
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm, hogy mindezt leírtad, mert pont azért kérdeztem, mivel én is hasonló cipőben járok, mint te az exeddel. Bár múlt héten végleg vége lett, még most is írogat, engem hibáztat mindenért, pedig pont ő volt az, aki nem vont be az életébe, pont úgy, ahogy írod, sem a barátait, sem a családját nem mutatta be, még azt sem tudom, hol lakik. Borzasztóan el vagyok keseredve, de mindenki azt mondja, hagyjak időt magamnak, ne erőltessem az ismerkedést és idővel rám talál a boldogság...
2017. márc. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!