Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után szexeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szexeltek először, ha komoly kapcsolatot szeretnétek kialakítani?

Figyelt kérdés
Három hónap után, én már borzasztóan kívánom a párom, de mégcsak beszélni sem beszél a szexről. Mi lehet az oka? Azt mondja, szeret és vonzódik hozzám, de ennyiben ki is merül az egész.
2015. nov. 3. 16:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
2-3 hét maximum.
2015. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Ha olyan a csaj, akár az első randin is. 22/F
2015. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%

3 hónap? jézus isten :)

általában igen 2-3 hét.

De nem ettől függ! Nem lehet arra hagyatkozni h ki mennyit vár a szexre, attól h első nap dugtok még az is lehet komoly kapcsolat, lehet a 2. nap után is belőle komoly kapcsolat, de lehet h 3 hónap után első szex után Dasvidaniya

2015. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%

Nincs meghatározva, igazából helyzetfüggő. Akár első randin, akár a harmadikon, de lehetőleg egy hónapon belül.

Nem 15 éves vagyok, felesleges kerülgetni a forró kását és, ha valaki ennyire fél egy kis intimitástól akkor nem is érdemes vele foglalkozni. Egyébként is, addig nem számít semmi komoly kapcsolatnak amíg nincs szex, ilyen szempontból pedig értelmét veszti az az érv, hogy valaki csak komoly kapcsolatban szexel.

2015. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

az ismerettségünk első hetében. kb a 3. találkozáskor, legkésőbb a 4.en.


nem ettől függ, a legtöbb korábbi partneremmel is ennyi idő után bújtunk először ágyba, és a férjemmel is ennyi ideig tartott a nagy várakozás.


ha a párod még szűz, akkor esetleg el tudom ezt képzelni, de erről beszélni kell, ha ő nem akar, akkor felvetheted a témát te magad is. párkapcsolatban mindent meg kellene tudni beszélni, nem szabad félni felhozni esetlegesen akár kínosnak ígérkező témákat sem.

2015. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%
Azért lényeges infó lenne az életkora és az, hogy még szűz-e. Az előttem írók, gondolom, 18 év feletti lányokra vonatkozva írnak. Bár ekkor sem értem, hova a nagy sietség. Nem hinném, hogy a desszerttel kellene az ebédet kezdeni.
2015. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

"Az előttem írók, gondolom, 18 év feletti lányokra vonatkozva írnak."


Felnőtt párkapcsolatok a téma, nem tini párkapcsolatok. Még csak nem is lányokra gondolunk, ahnem nőkre.


És igen, első hónapon belül meg kell lenie a szexnek is. Komoly kapcsolat nincs szex nélkül, az ágyban is meg kell ismerni a másikat, nem csak az asztalnál.

2015. nov. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. Huszonévesek vagyunk. Nem akarom sürgetni, viszont kicsit kínosnak érzem, hogy nőként szexéhesebb vagyok. :D Ha szűz is, akkor is furcsa, mert akiket eddig ismertem és szüzek voltak, folyton a szexről beszéltek, mint a kamaszok. Nem akarom én sem elkapkodni, de azért három hónap alatt már ideje lenne, legalább szóbakerülnie. :)
2015. nov. 3. 17:11
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Még szóba sem került?

Talán azt gondolja, hogy ha te sem erőlteted akkor még biztos nem akarod és inkább a tettek embere mint a szavaké. Egyszerű a megoldás, egyik este rámászol, lehúzod a pólóját, stb. Ha akkor eltaszít magáról akkor vagy nem kíván vagy aszexuális (vagy egyéb gondja van).

2015. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%
Emberfüggő. Jbb szeretem kicsit felhevíteni magam, mielőtt belecsapunk a lecsóba. Szóval pár hét, max 1 hónap.
2015. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!