Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatom egy pasival de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatom egy pasival de nem tudom őt hova tenni,1 hónap alatt találkoztunk háromszor, nem tudom mit akarhat tőlem nem is próbált még meg sem csókolni, szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle mit szeretne. Így fogod megtudni a leggyorsabban.
2015. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom azért neten kommunikáltok egymással,úgy is lehet egész bensőséges kapcsolatot kialakítani.Mondjuk csókolózni nem.
2015. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem normális, hogy 1 hónap alatt nem próbált megcsókolni. Bár lehet, hogy lassú/régimódi vagyok.

Az is lehet, hogy csak félénk vagy még nem randizott, ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni.

Egyébként az első válaszoló mondta az igazságot.

19F

2015. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg akar ismerni, végül is ezért randiztok nem? Erre lett kitalálva, hogy két ember megismerhesse egymást. Majd ha úgy gondolja, hogy el tudna veled képzelni többet is, akkor majd ráér megcsókolni. ennél szájbarágósabban nem tudom elmondani.
2015. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!