Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar egy lány sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egy lány sem velem komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Volt egy Másfél éves kapcsolatom, és azota semmi, összejöttem mar néhány lánnyal, de eggyik sem akart semmi komolyat, csak szexet. Minden lány ilyen lenne vagy csak az ismerőseim? vagy velem lenne baj? Izmosabb vagyok, azaz kockás has, izmos test, minimalis zsírral, lehet ez a gond?

2015. dec. 2. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem akarnak elköteleződni olyannal, akivel nem biztosak az érzéseikben.
2015. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akit nem ismernek azzal dugnak?
2015. dec. 2. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem ez a gond.Lehet úgy érzik,hogy nem lehet rád számítani,nem vagy megbízható.De ez csak egy tipp.
2015. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
te adod bármi jelét, hogy érdeklödő vag, többre számítasz? a viselkedés, érdeklődés sokat számít. ÉS ha valaki vonzó, van kémia és beszélgetni is udunk, azzal biztos szeretnénk kapcsolatot. kivéve aki épp csak kalandokra hajt..
2015. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És mikor lett vége annak a kapcsolatnak? Egyébként felmerül témaként azokkal, akikkel próbálkozol, vagy odáig el sem juttok beszélgetésben?


Én egyszer randiztam egy pasival, aki még nem volt túl az exén. Nagyon érződött rajta, több amúgy sem lett volna, mert egyáltalán nem voltunk összhangban, de ez csak még jobban rontott az összképen.

2015. dec. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem minden lány ilyen. Lány vagyok, én sem vagyok ilyen, és a lany ismerőseim 95%-a nem ilyen.
2015. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
xD más fiúk a te világodban szeretnének élni. nem, nem mindenki ilyen, de az alapján, hogy egyből leírtad hogy nézel ki, arra tippelnék én is, hogy nagyon fontosak neked a külsőségek. lehet hogy úgy érzik csak a felszín érdekel téged (lehet hogy valójában nem is áll távol a valóságtól, de ezt csak te magad tudhatod), szóval lehet emiatt eleve olyan lányok közelednek hozzád, akik csak ennyire vágynak
2015. dec. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!