Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam randira? 23N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam randira? 23N

Figyelt kérdés

Hétvégente szoktam találkozni egy fiúval egy tanfolyamon. Eddig is jól kijöttünk egymással, de kb. 1 hónappal ezelőtt már nem csak egy pár perces beszélgetést folytattunk le az óráink után - ahogy egyébként szoktuk -, hanem közel másfél óra lett belőle... úgy éreztem, sikerült megnyílnunk egymás előtt, ő mondta is, hogy már nagyon régóta nem beszélgetett ilyen jót senkivel. De azóta megint csak a pár perces beszélgetések vannak (de az is igaz, hogy tudja, én vonattal járok haza, amik este már ritkábban járnak, és többször emlìtette már, hogy nem akar feltartani engem). Én viszont szeretném jobban megismerni. Azt gondoltam, elhív majd valamerre az egyik tanfolyam után, de ez nem történt meg. :(


Hallottam tőle azt is, hogy nagyon nehezen talál barátnőt magának, mivel heti 6 napot dolgozik, hétköznap 10 órákat, szombaton pedig még néhányat. Remélem, csupán ez tartja őt vissza tőlem. Eleve nincs sok önbizalma, de szerintem ő egy nagyon értékes ember, akit nem akarok "veszni hagyni" a félénksége miatt.


Elhívhatom én őt valahová? Például a tanfolyamot követően megemlíthetem, hogy legközelebb beülhetnénk valahová? De ha nemet mond, nem lesz kínos a továbbiakban együtt járni tanfolyamra? Az szerintem nem gáz, hogy lányként én hívom el őt, mert már azt is mondta, hogy tetszik neki, mennyire életre való vagyok. :)


2016. jan. 11. 04:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el nyugodtan, beülni egy kávéra még nem házassági szerződés.

Azt írod nagyon félénk,lehet csak nem mer ő elhívni.

Szal hajrá :)

2016. jan. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi. :) kicsit aggodom hogy csak belemagyarazom, hogy tetszem neki... de fel ev alatt mar rajottem, hogy felenk, es szerintem ugy tekint a dologra, hogy nem akarja ram eroltetni az eletet meg szerinte a 7 ev korkulonbseg is hatranyt jelent szamara. Talan sok elutasitasban volt mar resze, nem tudom.
2016. jan. 11. 04:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan hívd el! :)
2016. jan. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szia,


Szerintem nincs semmi gond ezzel még hogy ha furcsa is elsőre, nyugodtan hívd el. Elég fontos lenne,hogy ne úgy kérdezd meg hogy nem volna a kedve elmenni meginni egy kávét vagy akármi amit kitalálsz, hanem feltétlen a randi szót használd. Az ilyen önbizalomhiányos férfiak még képesek lennének itt sem vélelmezni magukról, hogy tetszenek neked, csak lehet azt gondolná hogy barátkozni akarsz ("á ugyan, pont tőlem akarna többet?")

Szóval legyél egyértelmű, mégha ez alapvetően a másik nemre is szokott hárulni. Esetleg megkérdezheted úgy is, hogy nem szeretne-e randira elhívni téged, mert te szeretnél elmenni vele, így a kecske is jól lakott meg a káposzta is megmaradt :D

2016. jan. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az állandó elutasítások el tudják venni az ember kedvét a csajozástól.

Mondjuk az "életre való vagy", ennél tudok elképzelni jobb bókot is:D

Nem akarlak elbizonytalanítani,hívd el nyugodtan, ne stresszelj ezen.

Ha esetleg félreértenéd,és nem áll kötélnek, akkor sincs semmi tré.

Csak egy kávéra hívtad el,relax:)

7 év korkülönbség?

Nagy dolog, ha bejössz neki,nem hiszem, hogy érdekelné.

Bátorság :)

Nem veszíthetsz semmit,ha megy faxa,ha nem legalább nem kell ezen idegeskedned.

2016. jan. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit vesztenél? Hívd el!!
2016. jan. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 opened paradise ***** válasza:
Csináld,hajrá! :)
2016. jan. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi nindenkinek. Szombaton megprobalom. :))
2016. jan. 11. 12:59
 9/10 anonim ***** válasza:

????

Na mi volt ???

2016. máj. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elmentetek? Hogy alakult? Azóta mi lett?

Együtt jártok (tanfolyamra)? Egyéb?

2017. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!