Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen pozitív/negatív randiél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pozitív/negatív randiélményeitek vannak? 19/L

Figyelt kérdés
Érdekelnek a tapasztalatok. Nekem sosem volt még részem igazi ismerkedős randiban,volt már komoly kapcsolatom,de baráti társaság által ismertük meg egymást egy buliban. Nálatok hogy működik ez? Mik a tapasztalatok? Hogyan hívtátok el egymást,stb?
2016. jan. 30. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha nem laksz messze, kipróbálhatjuk, mert én is kíváncsi vagyok rá. :D 21/F
2016. jan. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

negatív: el se jött


negatív: randi végén ő mondta, hogy legyen következő, időpontot is lefixáltuk, majd utána eltűnt. Nem válaszolt a telefon hívásra sem az üzenetekre.


negatív:lebeszéltük, hogy mikor találkozunk, mondta, hogy majd még 1x pontosítsunk találkozó előtt. Azóta se hallottam felőle.


pozitív: na ilyen még nem volt

2016. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy pár pozitív randi élményem:


Az egyik egy tánceseményen megismert srác volt. Nyáreste, egyedül voltunk egy hídon, és táncoltunk. Kicsit giccses, de nagyon élveztem.


Szintén pozitív egy hosszabb túrázás a helyi kolostorhoz. Jó volt, mert első alkalmakkor nem mindig jut eszembe beszédtéma, és így nem volt kínos a csend a meredek részeken. :D


Pozitív: szintén sima séta egy augusztusi délutánon, majd eltévedés :)


Negatív volt, mikor minél többet tudtam meg a pasiról, annál kevésbé érdekelt. Sima kávézós-sétálós randi volt, de nagyon vártam a végét. (Lelépni nem akartam, mert egyébként kedves volt.)


Általában véve nekem mindig pozitív, a másik sokat kérdez, elkezd kicsit beszéltetni, mert kicsit zárkózott vagyok, és ez segít feloldódni.

2016. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy haveri találkozón ismerkedtünk meg, akkor még szimpatikusnak tűnt a srác. Később elhívott "randizni", egy laza kis délutáni kávézásról volt szó egyébként, azután viszont nyilvánvaló lett nekem, hogy ez nem fog működni, úgyhogy megmondtam, hogy maradjunk barátok.

A másik sráccal neten találtunk egymásra, elhívott randizni, és az nagyon jól sikerült, semmi extra nem volt ott se, csak kimentünk a városba sétálni meg beszélgetni. Második randin búcsúzóul megcsókolt, azóta is együtt vagyunk :) Összvissz ennyi randiélményem van.

2016. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Negatív:

Talalkoztunk majd fel ora mulva kinyögte hogy mennie kell haza mert fáradt. Ķözben mondtam neki hogy menjünk el valamerre de mozdulni se akart. Én meg 10-10km-t kocsikáztam miatta a nagy semmiért.


Màsik eset: talakoztunk, beszelgettunk majd elvaltak utjain es tobbé nem talalkoztunk. Ilyenből volt vagy egy tucat.


Pozitiv: talalkoztunk, setalgattunk, beültünk valahova és egy egesz delutant egyutt toltottuk. Csok is volt es jartunk durvan 2 honapig


Volt olyan randi ami jol sikerult. Setalgattunk, beultunk valahova, csok is volt de ebbol talan 3 eset volt es max 2 tali. Utana meggondolta magat a lany.

2016. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fura, de nekem akkor lett egy jol sikerült randim, mikor teljesen lazán vettem az egészet és nem éltem bele magam. Elég régen "ismerkedtem" neten, bár inkább beszélgetések voltak és nem is folyamatosan. Találkozás kevés. Volt, hogy kb.fél év után találkoztunk, miközben nem is laktunk messze egymástol. A "randi" teljesen jo volt, persze beleéltem magam, mire a srác benyögte, hogy csak barátkozni akar :D Erre taktikát váltottam és 2-3 hét után találkoztam egy szimpinek tünő sráccal, és olyan randi lett, hogy alig vártam a végét, mert élőben teljesen más volt külsőleg és belsőleg is. Akkor negfogadtam, hogy csak nagyon indokolt esetben randizom netről. Beszélgetni beszélgttem, de mindig valahogy kiderült, hogy nem nekem való az a személy vagy eltünt, vagy akármi. Aztán jött egy srác, nagyon ugy tünt, hogy egy hullámhosszon vagyunk, de mikor egy hét után kb.felvetette a találkozást, lemondtam,gondolván na persze, megint csalódás. Aztán egy darabig nem beszéltünk, mert nem voltam othon, és csidálkoztam is,hogy mire hazsértem, ujra írt, és nemsokára felhozta megint a randit. Hu, gondoltam, kitarto a gyerek, s jött egy ilyłn gondolatom, miért ne? Kell egy kis "izgalom" az életben hát majd maximum nevetek egyet, ha ujabb rosdz randi lesz belöle. Szinte 99% biztos voltam benne, higy ebböl se lesz semmi, de elmentem. Es mint a filmekben, pont akkor jött az,hogy mégis sikerült :D Azota együtt vagyunk :)
2016. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, végefelé kicsit több az elgépelés :D
2016. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. febr. 1. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!