Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálatok hogyan/miről zajlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogyan/miről zajlik egy beszélgetés egy lánnyal ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Nekem egy lánnyal sincs közös témám, mikor megismerkedek valakivel nem tudok mit kérdezni tőle. Azt gyorsan megtudom: hol lakik,hány éves,jár -e suliba/dolgozik,mik a hobbijai,hova jár szórakozni,pár szó a családjáról. Ő is majdnem ugyanezt kérdezi,de ezután kimerül a kérdéskészletem.NÉMA CSEND és sose tudok mit tenni ellene, és feszült ideges is vagyok ilyenkor.Ennek ellenére már volt több barátnőm is.22f
2016. febr. 20. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én úgy vagyok vele, hogy ha valakivel passzolok akkor erőlködés nélkül, akár a galambok étkezési szokásairól is el tudok beszélgetni vele.


de amúgy nem a kérdezgetés a lényeg, hanem a reagálás... ha azt mondja hogy a hobbija a főzés akkor mit csinálsz? leokézod? vagy megkérdezed mióta, miket csinál, mennyire tud, hogy jött ez?

2016. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 cseriii válasza:
nem vagy elég kreatív. Én tegnap épp egy szülinapon voltam 3 ember volt akit ismertem a társaságból de ők még nem voltak ott, szóval mindenki ismeretlen volt. Egy korombeli lány leült mellém és el kezdtünk beszélgetni.Én mindig spontán hozok fel témát és sokat poénkodok .Tegnap például miután túl voltunk egy pár mondaton monda a lány hogy milyen jól be lett rendezve a hely mondtam hogy szerintem is és hogy a kedvencem az a nagy poszter ami előttünk van(hozzá teszem a képen két nagyon kerek női hátsó volt:D ) és természetesen értette a poént sőt beszállt a buliba mondta hogy neki is az tetszik a legjobban .Szóval a lényeg hogy legyen önbizalmad és legyél spontán és vicces valamilyen szinten csak ne vidd túlzásba mert akkor nem tűnsz túl komolynak.Sok sikert!
2016. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!