Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Naggyon tetszik az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naggyon tetszik az egyik osztálytásam, de ez még nem minden... mit tegyek?

Figyelt kérdés

van az osztban egy pár, akik járnak, és jóban vagyok mindketőjükkel. de a fiú aggyon tetszik nekem, és a lányt is a barátom, meg a fiú is.sztem tetszem a srácnak, mert állandóan cukkoljuk egymást, és naggyon jókat tudunk beszélgetni, és mindenki kérdezi h mi van köztünk. én mindig mondom h semmi, csak barátok vagyunk, és am is van csaja.erre persze, egy csomóan mondják, h pedig milyen jól összeillenénk, megh inkább mint a csaj

val, és ez nekem már negyon szar így...mi a francokat tudnék csinálni?


2007. nov. 11. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Ha oztályba kialakul egy veszekedés, vagy ellenségeskedés az nem jó sőt nagyon is rossz. Biztos bejösz ennek a fiúnak? Nem csak barátként néz rád? De ha bejösz neki és neked is bejön akkor csak beszélbetek kell. Persze ha a barátnőjét szereti jobban azt fogadd el és legyetek jó barátok továbbra is
2007. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%

Valakit mindenképp meg fogsz bántani, hisz ne várd, hogy a barátod miattad szakít a barátnőjével-aki a te barátnőd is, ti összejöttök, a bartánőd meg ehhez még jó képet is vág.

Szeritnem hagyd folyni az eseményeket, majd alakul. Ha tetszetek egymásnak, előbb-utóbb úgyis összekavardotok. Ha neked most így nehéz, prógáld visszafogni kapcfsolatod a sráccal, légy közömbösebb. Ha ő ezt észreveszi, megmondjatod neki, miért így van, és ha téged akar, neki kell lépni és szakítani a bartánőjével. Addig te nem tehetsz semmit-ha korrekt vagy.

2007. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!