Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most meg mi tortent? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most meg mi tortent? Az osztalytasam mindig nez (nm vok maszatos. ), mosolyog ram, kedves velem (kiveve ma amikor megkertem h vegyen egy popcornt, odaadtam neki a penzt mert o elorebb allt a sorban de azt mondta h nm veszi meg) stb.

Figyelt kérdés
Regebben ram se nezett! Most mi tortent? Nekem is tetszik. De nm tudom h ez mit jelent nalla? Es en mit csinaljak? 13/L
2010. ápr. 29. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

tetszel neki, csak nem mert popcornt venni. (én se merek venni)


20F

2010. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát tuti, hogy tetszel neki =). Bejössz a srácnak, lehet, hogy félős. Lépj te! Mosolyogj vissza rá, legyél vele kedves és beszélgess vele. Majd kialakul ez.
2010. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fke ***** válasza:

a popcorn kissé túlzás volt, nem kéne rögtön rohamoznod, inkább kis jeleket adj neki, mosolyogj vissza ilyenek

kis tini szerelem, de klassz

talán próbáld meg kiszivárogtatni, hogy neked is tetszik, említsd egy pletykás barátnődnek vagy valami.

Aztán, ha nem teljesen béna, akkor elhív valahova, esetleg beszélgess vele néha, az eléggé bátorítaná

2010. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
koszy a valaszokat...SOS
2010. ápr. 29. 20:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki popcornt!
2010. ápr. 30. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
várj a sorosra milyenmár h vele veteted meg a popcornt?:O énse vettemvolnameg ez biztos..RIBANC!
2010. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ki a ribanc?am meg ha figyelmesen elolvastad volna a szoveget...azzal a vak szemeddel akkor lattad volna h odaadtam a penzt...am meg a suliba igy szokas h aki elorebb van azt megkerjuk,h ne alljunk sorba...
2010. máj. 1. 12:33
 8/10 anonim válasza:
tudom h oda adtad te nyomorék:D
2010. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Jólvan kincsem:D tanulj meg írni ezt ajánlanám figyelmedbe nem a popcornt;)!
2010. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nm vagyok kincsed:Pszokd meg a roviditest kincsem:/
2010. máj. 3. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!