Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ingyenes társkeresők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ingyenes társkeresők vannak, ahol forgalom is van?

Figyelt kérdés

2016. márc. 3. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a válaszok számából is kitűnik: 0 db találat
2016. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mikeXxX ***** válasza:
Nőként vagy férfiként mivel ez sem mindegy ?
2016. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es válaszolónak mondanám, hogy mindegy, mert a nőknek is elő kell fizetniük, mint a férfiaknak, szóval ilyen szempontból édes mindegy, csak, ha jó nő vagy, akkor írnak neked 20-an egy nap alatt, vagy többen, meg verik rád a micsodájukat, ha meg átlagos kinézetű, vagy az alatti férfi vagy, akkor mindenki le fog s***ni téged, nagyjából, mint oroszok az ukránokat :D

amúgy meg én több társkereső oldalt is kipróbáltam és egyik sem ingyenes teljes egészében, vannak pl. Cronos, Origo Randi, Páratlan nevű oldalak, ahová regisztráltam, meg Badoo-ra is regisztráltam, ezeken a regisztráció ingyen van, de pl. bizonyos szolgáltatásokét fizetni kell, pl. hogy sms-t küldhess egy nőnek, vagy, hogy korlátlan mennyiségű üzenetet írhass, ahhoz is előfizetőnek kell lenni, Origo Randin egy üzenetet nem küldhetsz ingyen, csak, ha fizetsz, olyan oldalakon, mint az Elittárs, ott meg már rögtön a regisztráció végén elő kell fizetned, oda is regisztrálni akartam, így tudom, hogy milyen, jó nagy s*** az összes ilyen oldal, sokan kamu képekkel vannak fent, fizessél, de közben a felszínes nőknek, ha nem tetszel, akkor ugyanúgy nem állnak szóba veled, mint élőben, amelyik pasi meg jóképű az élőben is tud csajt szerezni magának, Elittárson még azt is meg kell adnod regisztrációnál, hogy mennyi pénzt keresel nettóban, na ebből is látszik, hogy ezt az oldalt sem a csóró, munkanélküli, átlagos kinézetű embereknek, hanem a felszínes és pénzéhes pi*****ak találták ki, akik neten kereshetnek maguknak egy gazdag palit, akinek a nyakán elélősködhetnek, de ez nem szerelem, ez élősködés, ha fő szempont egy nőnél, hogy neked mennyi pénzed van

2016. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal de ne mondd el senkinek, mert ha fizetos lesz akkor megkereslek es neked annyi!!! Remelem ertheto voltam. :)
2016. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mikeXxX ***** válasza:
Akkor 3# neked ha felkapott vagy a badoon sok mindent csinálhatsz ingyen csak egy példa ! Látod többek közt ezért sem mindegy illetve azért sem mert van ahol van esély férfiként és van ahol nincs vagy csak kicsi és ezért kérdeztem tőle !
2016. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös teljesen igazad van, csak tudod ahhoz, hogy felkapott legyél, meg szupererőd legyen, meg egyéb marhaságok amikről a Badoon szó van, ahhoz az kell, hogy jól nézzél ki, de egy átlagon aluli csaj, vagy egy átlagos vagy átlagon aluli srác sosem lesz felkapott, mert le se sz****k, szóval ennyit erről, én már a Badoo-t sem használom, ott se tudtam nőt szerezni magamnak, amúgy a kérdezőt az érdekelte, hogy melyik társkereső ingyenes, s abban igazam van, hogy egyik se ingyenes teljes egészében. Mivel leakarják húzni szerencsétlen embereket a pénzről, de engem pl. nem tudtak, mert b*****m előfizetni. :)
2016. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En tudtam badoorol is dugni, meg parszor jatszott a billbullommal a kiscsaj.
2016. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a szupererő aktiválása is pénzbe van, hogy mindenkivel beszélhess. Másik meg, hogy, ha egy überbrutal jóképű pasika vagy, meg izmos vagy és gazdag, akkor nincs szükséged társkeresőre, mert bemész egy disco-ba és az összes felszínes, pénzéhes p***a aki látja, hogy a legújabb BMW-ből szálltál ki, az oda megy hozzád és elkezdi kiverni a fütyidet mások szeme láttára, vagy, ha szexi cici micike vagy, könnyen találsz magadnak egy kant az utcán is, nem vagy rászorulva társkereső oldalakra, ha jól nézel ki, de, ha átlagos, vagy az alatti, gátlásos, nem valami vagány, raj csávó vagy és nem izompólóban szállsz ki a legújabb BMW-ből, akkor társkeresőkön se fogsz nőt találni magadnak. Hát ez van.
2016. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!