Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál olyan nővel aki le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál olyan nővel aki le tudna győzni téged fizikálisan?

Figyelt kérdés

2016. márc. 5. 17:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
igen
2016. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Minden nő képes fizikálisan megölni bárkit egyetlen pisztollyal vagy egy jól irányzott ütéssel.

Ezen az alapon soha senki senkivel nem randizhatna.

2016. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Mutass nekem ilyen nőt :D
2016. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez is, mint minden más pasifüggő! Ugyanis van, akinek még tetszik is, hogy egy nő erős/erősebb, mint az átlag.


Én sokáig sportoltam, (nem lányos sportot)és hát bizony meg is látszik rajtam. Bizony egy-két 50 kilós férfinál (ezzel most nem bántom őket) több izom van a karjaimon. Azt vettem észre, hogy van, akinek kifejezetten tetszik van olyan, akinek nem és olyan is, akit egyáltalán nem érdekel.

2016. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jut eszembe, sikerült már ázsiai férfit találnod? :)
2016. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 RRR ***** válasza:
100%

persze

gondolom nem "háborúzni" fogunk

2016. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha ez látszik is rajta (ki van gyúrva stb.) akkor semmiféleképpen sem mert az elég gusztustalan látvány.

Ha átlagos testalkata van és nem látszik rajta hogy izmos akkor igen

2016. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
41%
Nem!Mivel egy nő inkább legyen 50-55kilós nőies és ne egy férfias hangú,bajuszos csodalény!
2016. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Lenne más választásom?
2016. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Hmmm...

Krav Maga?

Amugy nem mindig a nyers ero a fontos, hanem a hatarozottsag es az, hogy milyen gyorsan kapcsolsz (agyban).

2016. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!