Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez normalis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés

Arrol van szo, hogy van egy srac. Azt mondja velem akar lenni es azt hiszem en is vele szeretnek lenni.

De igazabol en olyan kapcsolatot szeretnek ami nyitottabb kicsit. O ebben szerintem benne lenne, mert szeret flortolgetni ahogy enis.

Szerintetek ez normalis? Kesobbiekben mennyire lehet belole gond?



2016. márc. 7. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Nem, nem normális.

Akkor miért nem barátság extrákkal?

Azért vagy valakivel együtt mert csak ő kell neked (főleg az elején!!!)

Rég rossz, ha ilyenre gondolsz...

2016. márc. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Van egy barátnőm, aki már 7 éve így van együtt a barátjával. Nyilván volt 1-2 necces szituáció de ha mindenki követi a szabályokat, akkor ha mindkét félnek ez kell, működik. Szkeptikus voltam, de működik. Én nem tudnék így élni, de ha nektek így jó, akkor hajrá.
2016. márc. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha köztetek nincs belőle probléma, mindketten így képzelitek el a dolgot, akkor az, nem számít ki mit mond.
2016. márc. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!