Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Online társkeresőn megismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkeresőn megismertem egy férfit azóta minden héten találkoztunk de amikor nem találkozunk nem kommunikálunk. Ebből lehet normális kapcsolat?

Figyelt kérdés
Viberen tartjuk a kapcsolatot ahhoz képest,hogy az első egy hétben mindig beszéltünk azóta szinte csak akkor amikor megbeszeljuk mikor találkozunk és kb itt ki is fújt a beszélgetés aznapra. Ez gond lehet? Úgy értem nem zavar nyilván élje az életet ugyanúgy csak nem hátrány ez ránk nézve? Fektessek energiát a kapcsolatba?
2016. márc. 17. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez nekem úgy tűnik, hogy megoldja a heti szexet, más meg nem érdekli.
2016. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se veszi túl komolyan. Ha így lenne, igénye lenne több kommunikációra. Én is netes társkeresőn ismertem meg a férjemet, anno mikor járni kezdtünk 2 találkozás között minden nap beszéltünk, akkor még volt msn és ott. Illetve napi 1-2 smst is írtunk egymásnak. De ezt jobban megszorítottuk, hogy ne kelljen annyit töltögetni a telefonjainkat. 1 évig jártunk együtt összeköltözés előtt, amikor nem találkoztunk, neten beszéltünk minden este.
2016. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És, ha még nem feküdtem le vele?
2016. márc. 17. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor, sem lehet, ha nem kommunikáltok csak a találkozókat beszélitek meg, később lehetsz emiatt bizonytalan, főleg ha szerelmes leszel, keress mást, aki nem keres csak találkákat felejtsd nem az ilyenek nem gondolják komolyan, akkor sem ha nem feküdtél le vele.
2016. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem aztmondta értsem meg,hogy a napokban több dolga volt feszt járkált ide oda és nem tudott annyit írni...
2016. márc. 17. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!