Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire hátrány ismerkedésnél az, ha az embernek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

Szegedről költöztem Budapestre munka miatt és itt nem ismerek senkit csak a munkatársaimat. Velük jól kijövök, sokat beszélgetünk és nevetünk az irodában, de irodán kívül nem nagyon keressük egymás társaságát.

Főleg lányokhoz/nőkhöz szól a kérdésem, hogy ti mit szólnátok ahhoz ha a "barát-jelölteteknek" nem lennének barátai, haverjai, legalábbis nem a közelben?



2016. márc. 29. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Semennyire nem hátrány. Most kerültél fel, előtted az élet, ismerkedj!


Számodra miért hátrány, ha már megfogalmazódott benned ez a kérdés? Miért gondolod, hogy ez hátrány?

2016. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 VirágésBence ***** válasza:
100%
Alap esetben nem gondolom, hogy hátrány, de hallottam már olyanról, aki azért szakított a barátjával, mert nem voltak barátai és amikor a lány elment volna a barátnőivel bulizni vagy csak úgy vásárolgatni, akkor a csávó mindig mérges volt, mert ő addig mit csináljon, kivel legyen... De ha te nem viselkedsz így akkor nem hiszem.
2016. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igazából vannak barátaim, csak hát Szegeden vagy külföldön, szóval elég ritkán találkozom velük, nekik "nyűg" ide Pestre jönni, én meg nem tudok állandóan Szegedre járni. Nyilván ha lenne új párkapcsolatom, akkor pedig pláne nem tölteném a hétvégéket Szegeden. Úgy érzem hogy már most kezd elkopni egy-kettő régebbi barátságom, pedig csak július óta élek itt.
2016. márc. 29. 21:25
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem kb 2 barátom van, akikkel ritkán találkozok, és nincs bajom a pasizással. Sok sikert!
2016. márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, mert nekem se nagyon vannak barátaim.
2016. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én meg kiléptem a baráti körömből, jelenleg nincsenek barátaim. Vannak a munkatársaim, igaz, hogy nem megyünk sehová, de elég a kollégás viszony. Találhatsz barátokat a barátnőd baráti köréből? Mivel költöztél, szerintem abszolút nem probléma, ha nem tudsz felmutatni barátokat. Én probléma lennék, mert én nem költöztem, hanem ők költöztek el én meg itt maradtam. Ha a barátnődnek sincs baráti társasági, akkor jól ki fogtok jönni. Ha van és menne velük shoppingolni, akkor jó, ha elfogadod ezt a helyzetet és kerítesz magadnak egy hobbit, klubot. És ott szerezhetsz új barátokat.
2016. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ismerkedésnél hátrány, mert sokszor ismerős, baráti körből kerülnek ki azok akik megtetszenek, de nem halálos hátrány ha könnyeden ismerkedsz máshogy, mersz kezdeményezni.


Egy adott személlyel való ismerkedésnél hogy hátrány-e az illetőtől függ. Általában idősebbek már nem szoktak foglalkozni evvel.

2016. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hátrány.Barátkozni könnyen lehet legalábbis szerintem csak elhatározás kérdése...

Keress programokat munka után, amik érdekelnek téged és menj el minél több ilyen eseményre. Valószínűleg így olyanokat találsz, akikkel van közös pontotok de így még akár párt is kereshetsz magadnak. Ne keseredj el az első próbálkozásnál ha nem sikerülne, mert akkor fog legközelebb és legalább aktívan töltötted el az idődet. Veszteni valód semmi :)

Üdv: szegedi lány

2016. ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem hátrány.

21 l

2016. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!