Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők ennyire nyerő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ennyire nyerő nálatok ha ismerkedéskor témaként az utazás jön fel?

Figyelt kérdés

Korábban tartottam tőle hogy nem tudok randikon miről beszélni, de mióta felfedeztem hogy csak magában az utazásról akár fél-1 órát simán lehet beszélni, már nincs ilyen gondom.


Alapból elég sokat utazom belföldön és éves szinten külföldre is és azt veszem észre gyakorlatilag minden nő azt mondja magáról szeret utazni és nagyon könnyen ráharap erre a témára.


2016. ápr. 3. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon kevesen nem szeretnek utazni és mivel általában mindenkinek van is élménye ezzel kapcsolatban, ezért könnyű erről beszélgetni, nem lehet nagyon mellé lőni.

Csak azt nem értem ezen miért kellett ennyit gondolkodnod?

Pl. a kajáról is könnyű mindenkivel beszélgetni, kedvencekről és rosszakról, gasztro élményekről, főzésről, stb.


Mindenkinek vannak olyan témái, amikről szeret beszélni, csak meg kell ismerni a másikat, hogy tudd miaz. Az utazás pl. olyan, amiről mindenkinek van élménye, így nem kell tapogatózni. Viszont ha görcsösen ragaszkodsz a témához, az nem jó.

2016. ápr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

EZ csak akkor igaz, ha az illető szeret utazni. Ha pl valaki valamilyen okból nem szeret, nála próbálkozhatsz, nem jön össze.

Bármiről lehet beszélgetni. Ha a hobbija a virágkötészet, órákig tudja mondani és így tovább. Mindenki arról tud és szeret beszélni, amit ő maga kedvel vagy csinál.

2016. ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó téma, főleg olyannal akinek sok élménye van, tényleg bármeddig el lehet róla beszélgetni.

Egyedül akkor nem a legjobb, ha a másik nem teheti meg hogy utazzon (sokan vannak így ezzel sajnos), de én pl. mindig vevő vagyok erre a témára mert imádok utazni.

2016. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én agyfaxt kapnék, ha nekem 1 órán keresztül az utazásról beszélnél, cska mert véletlenül kinyögtem, h én is szeretek és az istennek nem akarnál leszakadni a témáról, mert hurrá, találtál egyet, amiről tudsz beszélni. Hát bravó.
2016. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1: Mert 18 éves vagyok és most kezdtem el rendszeresen randizni, lányokkal ismerkedni az utóbbi pár hónapban. Tudással pedig senki nem születik, mindenkinek tapasztalatból jönnek össze az ilyen dolgok.


3

Azt vettem észre aki nem szokott utazni, de szeretne, az is szívesen beszél erről, sőt még fel is néz arra aki megteheti és vannak már tapasztalatai


4:

Nem én beszélek 1 órát az utazásról, hanem beszélgetÜNK róla annyit.

2016. ápr. 3. 11:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem az utazás témát, szerencsémre elég sok helxen járhattam már.

De pl volt egy kolleganőm, aki azon nyávogott, hogy a pasi hogy felvágott, hogy merre utazott. (Mondjuk a csaj rohadt smucig volt, szal csak magára vethetett, hogy még országon belül se ment el sehová...)

Szóval vigyázz azért, hogy ne üssön vissza a téma!

2016. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!