Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha túl hamar jeleztem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha túl hamar jeleztem a lánynak, hogy odavagyok érte, menthető még a helyzet?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy lánnyal mostanában, és teljesen a hatása alá kerültem. Sajnos a túlzott lelkesedés meglátszott a viselkedésemen és a kommunikációmon, és a legutóbbi randin a lány szólt is, hogy hozzá képest én túl gyors vagyok. A szóban forgó randinak nem lett ettől vége, együtt is aludtunk utána, azóta viszont nem tudtam konkrét következő randit megbeszélni, bár online azért beszélünk még, és úgy vettem észre, azért a szimpátia továbbra is megvan. Lehet esély komolyabb folytatásra? Valami tippetek van esetleg, hogy mit tehetek ennek érdekében?


Mindketten a húszas éveink közepén járunk, én az átlagnál sikeresebb szoktam lenni a nőknél, ő viszont egy igazi topcsaj minden szempontból (intelligencia, érzelmi intelligencia, külső, stb), szóval kb. bárkit megkaphat, akit akar.



2016. ápr. 10. 02:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Aki tetszik nekünk, azt mindig szépnek látjuk. Ha azt gondolod, hogy topcsaj, akkor neked biztosan az.


Nyilván bele vagy zúgva, de én magam részéről nem foglalkoznék egy topcsajjal, csak akkor esetleg, ha ő közelít felém! Nagyon egyszerű, hogy miért: olyan igényei vannak, amiket hosszú távon vagy nem bírsz kielégíteni anyagilag, vagy nem bírod elviselni agyilag! Egy hozzádvaló csajjal többre mennél.


F/40+

2016. ápr. 10. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak emiatt lekoptat, akkor nem is érdekelted igazán.
2016. ápr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Semmit sem hibáztál...megnyilatkoztál felé, és egy kicsit sok volt, vegyél vissza egy picit.

Ellenben azt is javasolnám Neked, hogy hagyjál neki teret, ne csak Te keressed Őt, hagyjad hogy kibontakozzon és Ő is mutassa meg, hogy vonzódik hozzád.

Mivel együtt aludtatok ezzel visszaigazolta feléd, hogy van fogadókészség...legyél férfi és kezdeményezz!!!

A randit kezdeményezheted, de kikérheted a véleményét mihez lenne kedve....de ne soroljál fel 20 lehetőséget....a lényeg, hogy közöljed vele, hogy nagyon szeretnéd látni!! Hajrá!!!

38F

2016. ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


#1: egyelőre úgy látom, hogy nem anyagias az illető. Persze tudom, hogy vannak minimumkövetelmények mindenkinél, szerintem ezeket teljesítem (nem vagyok gazdag és a családom egyáltalán nem tud támogatni, de egyedül élek, nem fogyok ki a fizetésemből hó végén sem, és várhatóan egy kényelmes középosztálybeli életszínvonalat biztosítani tudnék a családomnak a jövőben). Szóval reálisnak látom hosszú távon is a dolgot, az utóbbi években szépen küzdöttem magam fel minden téren, hogy egyre jobb nőknél is szóba jöhessek, és szerintem már tartok ott, hogy egy nem kifejezetten anyagias top nőt meg tudjak tartani, ha a kémia is stimmel. Persze lehet, hogy tévedek.


#3: Köszi, ezek hasznos tanácsoknak tűnnek, igyekszem háttérbe húzódni, és nem keresni, amíg ő nem keres. A fogadókészséget illetően: ez kétséget kizáróan megvan, majdnem minden randin van szex (a legutóbbin is volt), a problémám, hogy én hosszútávra is szívesen terveznék vele, de kezdem azt érezni, hogy én viszont csak rövid időre kellek neki.

2016. ápr. 11. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!