Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti amikor elég szexisr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti amikor elég szexisre veszitek az öltözéket, miért viselkedek taszítóan?

Figyelt kérdés

Amikor van valami program, főleg szabadtérire gondolok, ahol sok ember van és jó néhány nő elég vonzóan,szexisen jelenik meg, ha van, hogy eláll a lélegzetem tőletek és van merszem odamenni hozzátok, akkor miért menekültök,némák lesztek, ha köszönök nem reagáltok semmit. Miért?

Vagy csupán nézelődni vagytok, és nem akartok senki idegennel beszélni?


2016. ápr. 16. 18:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Milyen szexis öltözékre gondolsz?

Illetve milyen módon lépsz oda ismerkedni?

Legyen egyedül úgy menj oda az fontos.

2016. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

is-is. Vagy csak tesztelnek, játszanak. Kiöltöznek, ill nem :) hogy erre vajon mit lépnek fiúk. csorgatják a nyálukat, vagy van - tökösebb, aki oda mer menni, és netán tud velük pár szót váltani.


így férfi szemmel...

2016. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Én ha kiöltözök, azt magamért teszem, nem azért, hogy megnézzenek.


Pl. nagyon szeretek szoknyában, egyberuhában lenni, jól érzem magam benne, és tetszenek benne a lábaim. De szerintem elkeserítő, ha a pasik azt hiszik, hogy azért öltöztem csinibe hogy ők csorgathassák a nyálukat. Nem. Azért öltöztem csinibe, mert jól érzem magam benne és ehhez volt kedvem.

2016. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Na épp erről szól a kérdésem, amit az előttem levő írt. De egy nőnek nem a férfiknak kellene elsősorban tetszenie? Ha szeret jól, szexisen öltözni, akkor miért csodálkozik ha beindulnak rá a pasik, netán le is szólítja őket egyik, másik?

Ha nem szeretik, akkor miért nem otthon öltöztök olyan hivalkodóan, szexisen?

2016. ápr. 16. 20:45
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Én azt nem értem, hogy lehetnek ilyen értetlenek a férfiak. Miből gondolod, hogy a kiöltözés egy engedély/invitálás arra, hogy rányomulj bárkire is??


Miért, miért, mégis miért lennének ilyenek? Betűzzük ki neked, annyira nem egyértelmű?

- mert nem akar ismerkedni

- mert nem veled akar ismerkedni

- mert nem tetszel neki

2016. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

"De egy nőnek nem a férfiknak kellene elsősorban tetszenie?"


Nem, egy nőnek elsősorban magának kell tetszenie. És honnan tudod, hogy otthon nem öltöznek szexisen? :D


Egyébként én sem tudok mit kezdeni a helyzettel, ha munkások megfütyülnek, csak mert szoknya van rajtam. Vagy ha tegyük fel valaki odajön. Félénk vagyok ilyen tekintetben és könnyen zavarba jövök. De attól, hogy ilyen vagyok, állandóan zsákban kéne járnom, vagy micsoda? :D

2016. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

'beindulnak rá a pasik, netán le is szólítja őket egyik, másik?

Ha nem szeretik, akkor miért nem otthon öltöztök olyan hivalkodóan, szexisen?'



El vagy te tévedve de nagyon... Mégis milyen jogon szabod meg bárkinek is, hogy hol és mibe öltözzön? Törvényt nem sért, bántani nem bánt senki. Neked meg jogod van beindulni rá, vagy odamenni, de NINCS jogod elvárni hogy kedvezően reagáljon az illető csak azért mert ki van öltözve.

2016. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Csak tudjátok ez nagyon fájdalmas egy egészséges férfinak, hogy bevalljátok, csak magatok miatt öltöztök szépen, szexisen, vonzóan,.

"Félénk vagyok ilyen tekintetben és könnyen zavarba jövök"-hát nem kell részletezni, pont ezt tapasztalom. De ez nagyon álságos, mert akarva, akaratlanul beindul a ember fantáziája, a szexuális ösztön, amiről egy egészséges férfi nem tehet, de a nők meg lekoppintanak ezért, mert ráizgul az ember.

Akkor most mi lenne a megoldás erre? Ne járjak, vagy aki hasonló emberek közé vagy rendezvényekre?

2016. ápr. 16. 22:14
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Az a megoldás, hogy nem hajtasz rá minden csajra, hanem figyelembe veszed a testjelzéseiből, gesztusaiból, hogy bejössz-e neki. Ha néha elkapjátok egymás pillantását és rád se mosolyog, gyorsan elkapja a szemét, akkor ne menj oda hozzá. Ha viszont hosszasan szemeztek, és mosolyt is kapsz, általában szabad a pálya.

(Fura, hogy nem minden rólatok férfiakról szól, ugye? Vagy amúgy ha egy párkapcsolatban lévő nő is csinosan megy valahová, az azt jelenti, hogy szívesen megcsalná a párját, vagy mi?)


Mit nem lehet ezen érteni?

Az lenne durva, ha én rávetném magam minden elegánsan öltöző pasira, csak mert bejön, ha egy férfi gy öltözik. Te jó ég.

2016. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy egészséges férfiemberben felébrednek a szexuális ösztönök, viszont egy normális férfiember tudja azokat kontrollálni a megfelelő fokig.

Hozzáteszem, ha a szexuális ösztön hajt ezekhez a nőkhöz, akkor tulajdonképpen a szexre hajtasz, vagyis felszínes vagy.

Na és a fentieket egy normális nő nem kultiválja. Talán ezért nem pozitív a reakciójuk.

26/N

2016. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!