Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedéskor miért azoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor miért azoknak a srácoknak-férfiaknak vannak a legnagyobb elvárásaik a nők külsejével kapcsolatosan, akik maguk sem néznek ki jól, sőt eléggé csúnyácskák?

Figyelt kérdés

Elvárásaim a férfiak külsejével kapcsolatosan szinte egyáltalán nincsenek, de amikor látom, hogy én elfogadom a másikat, miközben annak nincs előnyös teste, pl. nagyon vékony, vagy alacsony, duci, kicsi a mérete, stb. és közben pont az ilyenek itélik el leginkább a duci nőket, testesebb nőket, csak csodálkozni tudok.

Köszönöm a válaszokat. 27 L



2016. ápr. 17. 16:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
30%
Szóval mondhatjuk akkor, hogy kövér vagy?
2016. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
64%
Tapasztalataim szerint, igen.
2016. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
28%
Tévedsz kérdező, mindenki utálja a dagadt, duci nőket, csak te ezt egyedül az alacsonyaktól veszed zokon. Azért ez nagy különbség ám.
2016. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
21%
Azon hogy valakinek kicsi a mérete, semmit nem tud javítani.(Itt konkrétan a méretre gondolok, nem a kompenzálásra) De ha egy nő kövér, akkor ha akar le tud fogyni. 22/f
2016. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
19%
#4-es vagyok. Ezzel arra akartam célozni, hogy lehet hogy az a csúnyácskább srác már kihozott magából mindent amit tudott. Fogyott, edzett, jól öltözködik, hajával is próbál valamit kezdeni, satöbbi. Ilyenkor az emberben benne van az, hogy levárja, hogy ha már ő ennyit tett ezért, akkor a másik fél is igyekezzen. És egy kövér nő kinézete nem erről árulkodik.
2016. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
67%
A női túlsúly van akit zavar van akit nem sőt vonz is. Amit viszont leírtál azt erősen kétlem hogy igaz lenne. De tudod mit elhiszem. Akkor viszont azt nem értem hogy miért zavar ez téged amikor elvileg a jobb pasikat kevésbé zavarja a hájad ? Vagy ne várjak logikát ? :D
2016. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
18%

5-ös jól leírta a lényeget.

24/F

2016. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
17%
Én sem vagyok egy férfiszépség, de rendkívül fit formában vagyok. Nos, ha egy nő huszonévesen, a legjobb éveiben, szülés előtt már elhízott, onnan már csak lefelé vezet az út, sok jóra nem lehet számítani.
2016. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%
Tudat alatt kompenzálni akarják a saját hiányosságaikat azzal, hogy jó csajt szereznek.
2016. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
22%

"Elvárásaim a férfiak külsejével kapcsolatosan szinte egyáltalán nincsenek..."


Máris hazugsággal kezded a monológodat. Még a legrusnyább nőknek is olyan igényeik vannak, hogy beszarsz.

2016. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!