Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Nem igazán tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem igazán tudom, mi a helyes.

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok, nem volt még barátnőm. Van egy lány, akit megismertem tinderről, és eléggé odalett értem. Másodjára találkoztunk két hete, de már az első talink előtt is szokatlanul sok volt belőle. Konkrétan a világ legundorítóbb embere vagyok ha nem írok neki, és nem lájkolom a képeit. Úgy viselkedik sokszor, mintha már a közös házunkat keresnénk. Én ennek ellenére is kedvelem, de sajnos vannak problémáim..

Az egyik az az, hogy nagyon távol lakik (több, mint 200km-re tőlem), és bennem nincsenek olyan heves érzelmek, mint benne. Én azt érzem, hogy kezd, vagy már lehet belém is szeretett.

És ezenkívül van más is. Pár hónapja átéltem egy borzalmas csalódást, ahol egy tényleg számomra mindenben tökéletes lány hagyott faképnél, ráadásul a célegyenesben, már ami a kapcsolatunkat illeti. Ezt nagyon nehezen élem meg, borzasztó csalódott vagyok, még mindig. És sajnos még ezt a lányt még mindig, ugyanúgy szeretem.

A bizalmat,a kedvességet, és kicsit az önbizalmat is, a sok csalódás eléggé kiölte belőlem. Gyakorlatilag félek egy kapcsolattól, mert ezt sem tudtam feldolgozni.

Ő komoly kapcsolatot szeretne, de én egyáltalán nem érzem, hogy vele, és ilyenkor lenne alkalmas. Szeretném vele azt közölni, hogy mi a problémám, de a lehető legkevésbé sem akarom megbántani, és elveszíteni sem szeretném, mert nem vagyok tisztában az érzéseimmel sem. Sajnos van egy olyan érzésem, hogy azért randizom, és csókolózom vele, mert borzasztó magányos vagyok..

Szerintetek mit tegyek? Minél előbb el kéne mondanom.. Viszont elveszíteni se szeretném, maximum egy nyílt kapcsolatot akarok vele elképzelni, de ezt se tudom, hogyan vázoljam fel neki..

Légyszi segítsetek, elég tapasztalatlan vagyok ilyen téren, nem tudom, mi a helyes út.

Köszönöm a válaszaitokat.:)



2016. ápr. 25. 20:22
 1/2 anonim válasza:

Hát, elég sokat írtál!

Nem értem, hogy most akkor azt a lányt szereted, aki szakított veled, vagy az tetszik aki beléd szeretett?

Szerintem találkozásnál beszélj vele erről, hogy általában mit gondol az ilyen helyzetekről. Ha megérti, maradhattok barátok, a szerelme pedig lassacskán átalakul baráti szeretetté!

Sok szerencsét! :)

2016. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt mind mondd el neki őszintén, akkor fog a legkevésbé fájni mindkettőtöknek hosszútávon.

Laza kapcsolatot meg ne olyantól akarj, aki láthatóan ennyire komolyan veszi, ráadásul úgy, hogy még egy másik lány után vágyakozol. Ez önző és nagyon szánalmas is.

2016. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!