Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mi van? :O Szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? :O Szerelmes vagyok? Miért ragaszkodok hozzá ha nem?

Figyelt kérdés

Ha se külsőleg,és belsőleg(bunkó paraszt állat,és csak baszni akar) sem vonzódok egy fiúhoz,de hiányzik,hogy velem legyen,akkor szerelmes vagyok belé?:O

Egyszer már megcsókolt,és elfordítottam a fejem.

De msn-en is ha nem ír rám,akkor hiányzik,meg suliban is...:\de ha meglátom akkor ...úristen..hogynézki,meg egy erőszakos állat..szóval...nem értem mért ragaszkodok hozzá?


2010. ápr. 9. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
kalandvágy:)XD
2010. ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tudat alatt tetszik hogy valaki végre foglalkozik veled.
2010. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
van benne valami,de még csak 15 vagyok:D
2010. ápr. 9. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:
mert az állatokra buksz, csak még nem tudod. nincs ezzel gond.
2010. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jól esik a "törődés", szeretsz csetelni, esetleg szereted azt a fajta bizarr kihívást, amit egy suttyó tahóval folytatott társalgás jelent, kíváncsi vagy, hogy reagál bizonyos dolgokra, és ez számodra szórakoztató.. Lehet, hogy nincs olyen sok barátod. Lehet az is, hogy kicsit azért bejön, vagy ha ez erős kifejezés, látsz benne "fantáziát", de ha úgy érzed, nem vagytok egy hullámhosszon mint pasi+csaj, akkor azért ne jöjj össze vele:)
2010. ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kohnen ***** válasza:
zoofil...
2010. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy szerelmes, csak nem szereted a magányt. Voltam én is ilyen helyzetben. A srác ronda kövér és bunkó volt, ráadásul rendszeresen csajozott mellettem, mégis vele voltam. Ma sem tudom miért.
2010. ápr. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hmm...az értelmes válaszokat köszönöm...

most összevesztem a fiúval...és hiányzik...tényleg hiányzik..szóval még mindíg nemtudom,hogy mit szeretnék...

:\

2010. ápr. 19. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!