Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar a nő? 40 es egyedülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar a nő? 40 es egyedülálló, diplomás hölgy a második randin, kijelenti, hogy soha fog lefeküdni velem.

Figyelt kérdés

Mindezt anélkül, hogy ilyen irányba nyomultam volna.

Azután két órán keresztül azon picsog, hogy otthagyta az előző pasija és képtelenség interneten egy normális

férfit találni, mert aki tetszett neki és ráírt az meztelen képet kért tőle. Mellesleg velem is a neten ismerkedett meg csak ez esetben én kezdeményeztem. Miért hív randira egy nő valakit, akitől nem akar semmit?

Ezután még keres, randit akar, barátságot akar. Előbbi kijelentését viszont burkoltan többször megerősíti.

Elmebeteg lehet? Én még soha nem mondtam nőnek, hogy bottal sem piszkálnálak meg. Amennyiben ilyen gondolatomat elszólnám, nem merészelném két nap múlva telefonon zaklatni. Létezik, hogy egy negyvenes, diplomás, nyelveket beszélő, intelligens nő minden empátia nélkül belegyalogoljon egy férfi lelkébe és ezt észre sem vegye?



2016. máj. 18. 11:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ennyi, dugd meg, ne vacakolj :D
2016. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%
engem is lelki szemetesnek használ egy nő, de legalább néha mellé leápol + megdughatom, így elviselem, meg kikapcsolom az agyam, amikor belekezd rendesen :D Kölcsönösen kihasználjuk egymást mondhatni így is, ez a jobbik eset, a tied az már bajosabb. De az enyém láthatóan sokszor le is sz**ja a fejem, olyankor a kutyáját dugom meg. (vicc volt utóbbi, bár formás kis kutyusa van ;))
2016. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézz mélyen a szemébe, és mondd meg neki: figyelj, nem érdekelnek a problémáid. Nem vagyok sem a férjed, sem az apád, sem a pszichológusod. Felnőtt, értelmes ember vagy, meg tudod oldani a problémáidat magad is. És legyen már annyi kultúrád, hogy nem öntöd mások fejére az egészet meggondolatlanul és szükségtelenül. Erre én nem vagyok kíváncsi. Ennyi.
2016. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ketyeg a biológiai órája, házasságot, biztonságot akar. A "soha" ebben az esetben azt jelenti, hogy amíg csak futó kalandra vagy kapható, nem fog veled lefeküdni.
2016. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14-es válaszban van igazság. De amit én nem értek, te miért érzed úgy hogy belegyalogoltak a lelkedbe? X nem akar veled lefeküdni. És akkor mi van? Az emberrel sok másik ember nem akar lefeküdni, ez normális dolog. Nagyon besértődős alkat lehetsz. A nő miért randizik? Nem tudom. Szerintem már bekattant, mert öreg és család meg sehol. Plusz az is eszembe jutott, hogy te egy sima kérdéssel megúszhattad volna ezt a dolgot. Ha soha nem akar veled szexelni, akkor kizárja a kapcsolat lehetőségét. Egyszerűen rá kellett volna kérdezned, hogy mégis akkor mit akar. Ha nem akar kapcsolatot, akkor ne hívogasson. Hacsak nem akarsz barátságot vele. Nem megsértődni kell, hanem kinyitni a szádat és tárgyilagosan elmagyarázni neki, mi a helyzet.
2016. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!