Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet hülye kérdés, de megvála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hülye kérdés, de megválaszolnátok srácok? 21l

Figyelt kérdés

Jó ideje nézegetjük egymást egy sráccal, bár már beszélgettünk is. De ez inkább 'csak' tetszést.


Idővel egy véletlen folytán megismertem a húgát, aki egy 8 éves kislány. Nekem ekkor még fogalmam se volt róla, hogy kije a kislány, aki egyébként nagyon bűbájos, aranyos, barátságos, okos gyerkőc. Úgy kezel, mintha barátnők lennénk. Sokat van velem, ha lehetősége engedi.


Nagyon szeretnivaló kislány, de nem szeretném, ha a srác azt hinné, direkt azt egész. Tehát, hogy tudatosan kezdtem barizni a húgával, mert nem. Utólag állt össze a kép. Hisz az elején csak látásból ismertem a srácot, még az ő nevét se tudtam, nemhogy a családtagjaiét.


Szerintetek zavarhatja esetleg?


Raktam már ki közös képet, utána került sor a beszélgetésünkre, de nem volt semmi. Viszont együtt nem látott még minket...


Lehet hülye kérdés, hisz nem érzem negatív hatását, de még mint írtam is, olyan nem volt, hogy együtt látott minket.


Viszont magában még gondolhatja, hogy direkt a dolog... Mármint furának hiheti.


De tényleg nem direkt, csak szeretem a gyerekeket és így alakult.


Őszintén, ti mit gondolnátok, ha tetszik egy lány nektek, ti alig tudtok vele kommunikálni a zavartság miatt, erre azt látjátok, hogy a tesótok viszont puszipajtása lett?


2016. jún. 4. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha akarsz tőle valamit, akkor még jól is elsülhet, ha azt hiszi, hogy emiatt barátkozol a húgával :D
2016. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Vótmá
2016. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy kiváló alkalom hogy összejöjjek veled.
2016. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval nem hátrány?
2016. jún. 4. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem nem lenne az :)

az is pozitívum, hogy a tesómmal, adott esetben húgommal is jól kijön

sok sikert! :)

2016. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Először is látnám, hogy egy normális lány, mert 8 évesekkel a mai trendi lánykák nagy része semmit nem tud kezdeni. Meg ha azt gondolnám, hogy miattam van jóban a húgommal, még imponálna is, de akkor már lépnék is, mert egyértelmű jelnek venném. :)
2016. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csapj le a srácra
2016. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!