Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnátok esélyt olyan fiúnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok esélyt olyan fiúnak, aki a hasát mutogatja az első randi első órájában?

Figyelt kérdés
Honnan döntsem el, hogy csak zavarban volt, kicsit bumfordi, és így próbált jó hatást tenni rám, vagy pedig egy fura, perverz alak? Felhúzta a pólóját, hogy attól még hogy vékony, még nem puhány, és nézzem meg, hogy a hasa kockás. Ez hülye? Vagy csak tapasztalatlan?
2016. jún. 21. 00:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Fiúk, most komolyan... azért nektek is meglenne a véleményetek, ha a ismerkedés közben szó szerint felrántanám a pólómat, hogy nézd meg a hasam, vagy a mellem. Ez fura, ilyet nem szokás csinálni.
2016. jún. 21. 08:24
 12/19 anonim ***** válasza:
Hat kerdezo ha randin megmutatnad a hasad vagy a melled szerintem nem azon lennek hogy velemenyezzelek hanem hogy haza vigyelek :D
2016. jún. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hogy lehettek már ennyire nőgyűlölők, hogy baj ha nem garbóba megy egy lány randira? :D Hagyjuk már, ti is csorgatnátok a lányotokat, ha egy lány kicsit kirakná a cickóit. Kicsit más az hogy megmutatta a hasát a gyerek, ami magában elég vicces. Egy lány melle még garbón keresztül is látszódik, szóval nem villogtatás, de hát nem fakadnék sírva, ha első randin kicsit sejtelmesen tárolná.
2016. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ó, mi nem vagyunk nőgyűlölőek, de speciel volt már olyan hogy társaságban egy csaj felhúzta a pólóját, hogy egy srác lássa. Bár szerintem ő volt ott az egyetlen aki nem látta. :) és az sem zavar ha ki van rakva a mellük, csak azt nem értem hogy min csodálkoztok. Hogy egy srác megmutatta a hasát? Gondolom 12 évesek vagytok hogy még nem találkoztatok elég pojácával. :)
2016. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én srác vagyok, a randin ugye a legjobb oldalunkat próbáljuk mutatni. Ha egy srácnak a kockahasa a legnagyobb erénye, és mondjuk nem az a célja, hogy a kommunikációjával tetsszen a lánynak, ott már nagyon nagy gondok vannak :D 22/F
2016. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez a Költőnő mindig túlszárnyalja azt amit írni akarnék XD
2016. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

fú...hát, nekem nagyon nem lenne szimpatikus, az tuti :D


mármint konkrétan nem csak magából csinál hülyét, hanem engem is leminősít azzal, hogy azt hiszi, amire erre vagyok vevő, hogy látok az első randin egy kockahasat, és máris rácuppanok...


ha egyébként teljesen normális, szimpatikus, akkor adnék a dolognak esélyt, de nem hinném, hogy az általam szimpatikusnak, értelmesnek tartott pasik csinálnának ilyet, akármennyire is idegesek legyenek :D

2016. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Költőnő? ***** válasza:
Mos' mé'? :)))
2016. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#17 Szóval mindegy a külső, csak legyen rendben a belső? Erre akarsz kilyukadni? :)
2016. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!