Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan megdöbbentő (ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan megdöbbentő (ne adj isten' már-már felháborító), ha valakinek külföldi származású párja van?

Figyelt kérdés
Sok ilyennel találkozom itt az oldalon is, meg az életben is, de megérteni nem tudom. Olyanokat is szoktam itt olvasni, hogy "gusztustalan". De miért? Mert más színű az útlevele, vagy mi? :D

2016. jún. 22. 14:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A menyasszonyom brazil. Amikor itt vagyunk Magyarországon, lehetetlen úgy elmenni valahová, hogy ne keltene feltűnést. De más férfiak arcán nem épp gyűlölet tükröződik...:D
2016. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

Mert tartok tőle hogy a gyerekük inkább nem magyar lesz, hanem inkább a párja külföldi nemzetiségét/vallását/viselkedését/szokásait veszi majd magára.


Ha magadévá teszel egy idegen nemzetiségűt, ügyelj arra hogy az utódaitok inkább magyarok legyenek lélekben, semmint mások.

2016. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Én azért ugrom erre a témára, mert az én ismeretségi körömben, akinek külföldi pasija volt, folyton azt hangoztatta, hogy undorítóak a magyar fiúk, mennyire bunkó, ostoba, idióták... Nekem meg szimplán az a véleményem, hogy a külföldiek között is ugyanúgy van rendes srác meg bunkó is, úgy mint a magyarok között is. Ezt felesleges nációhoz kötni.

Mellesleg kb. 3 ismerősömet bäszták át már arab férfiak, hitegették őket, aztán kiderült, hogy már réges-rég félrekurrantottak.

2016. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Mert rasszisták, vagy a "nagymagyar" kategóriába tartoznak, akik nem tűrik el a "vérhígítást".

Nem mintha ezen lenne mit hígítani, mert már "tisztavérű" magyar nem is létezik.

2016. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Titusztitusz ***** válasza:
1%
Szerintem válasszuk ketté MINDIG a férfiakat, és a nőket ezen kérdés kapcsán is...(Mint minden más kérdés kapcsán is...)FÉRFIKÉNT üdvözlendő dolog az, ha valakinek külföldi származásu barátnője, vagy felesége van, de ha nőnek van külföldi származásu palija, vagy férje, az ritka ocsmány dolog szerintem...És valamirevaló nő MINDIG kerüli az ilyen szitukat meglátásom szerint...
2016. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

3:

Az is nagy fa-.sz valóban (vagy pina...) aki "elvből" nemet mond a magyar férfiakra.


4:

Abban hol a rasszizmus ha egy fehér bőrű, európai rasszú párja zavar valakinek? Pl ha a másik német, svéd, holland mondjuk? Akinek a rassza, bőrszíne ugyanaz, mint a magyaroké.


5:

Értem mit mondasz, tényleg van benne valami. Legtöbbször a férfi nemzetiségét/vallását/származását öröklik a gyerekek. Ha egy magyar nő és X férfi összejön, ott esélyes hogy a gyerekek is X-ek lesznek. De ha egy magyar férfi és X nő összejön, ott esélyes hogy a gyerekek magyarok lesznek.

2016. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Titusztitusz ***** válasza:
2%
6-os...Igen...Valami olyasmi mentalitás irányítja mindig az én gondolkodásomat is, mint amit említettél a hsz-edben nekem címezve...Végülis NORMÁLIS ESETBEN mindig az APA identitása-származása-nemzetisége szokott "átöröklődni" a későbbi gyerekekre is...Valahogy úgy, mint ahogy a családnév esetében is...Az persze más téma, hogy a "feminizmus" EZEN TÉMA KAPCSÁN IS igyekszik "összemosni" a két nemet, holmi "egyenjoguság" nevében, de erre minden normális ember azt szokta mondani, hogy:"Az apjuk, vagy az anyjuk nemiszervét a feministáknak"...
2016. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7%

7:

Jól mondod. Lehet egyenjogúság, de nem lehet soha egyformaság. A két nem egyszerűen nem egyforma, nem ugyanolyan. Már csak a bennünk termelődő nemi hormonok (férfiakban tesztoszteron, nőkben ösztrogén) is alapvetően másmilyenné formálják a két nem tagjait. A nő és a férfi más. Aki azt hiszi hogy a két nem ugyanolyan és ugyanazokat a dolgokat várja el tőlük az életben, az csúnyán csalódni fog.

2016. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Titusztitusz ***** válasza:
4%
8-as...Énis csak azt tudom mondani, hogy JÓL MONDOD te is...És jól látod te is a dolgok lényegét...
2016. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Egyes hozzászólások máris remekül mutatják, milyen gondolkodású egyének véleménye ez. Az én volt férjem ír, a lányunk vegyes, legalább annyira ír mint magyar, vagyis, mivel itt élünk, inkább magyar, de egyformán beszéli a két nyelvet és egyformán erősítjük benne mindkét kultúrát. Szerintem jót tesz egy gyereknek a vegyes házasság, mert így toleránsabb, elfogadóbb lesz másokkal, nyitottabb és műveltebb is.
2016. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!