Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan megdöbbentő (ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan megdöbbentő (ne adj isten' már-már felháborító), ha valakinek külföldi származású párja van?

Figyelt kérdés
Sok ilyennel találkozom itt az oldalon is, meg az életben is, de megérteni nem tudom. Olyanokat is szoktam itt olvasni, hogy "gusztustalan". De miért? Mert más színű az útlevele, vagy mi? :D

2016. jún. 22. 14:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

Az en ferjem Welsh, gyerek nincs boldogok vagyunk. Soha nem ertettem egyet azzal, h egy nacio alapjan hataroznak meg egyeneket es engem is ki tud akasztani, amikor valaki azzal jon, hogy az osszes magyar pasi gaz, mert ez nem igaz.


Sztem ha valaki kulfoldon el evek ota, az jo esellyel kulfoldivel jon ossze hiszen veluk dolgozik egyutt, beloluk van tobb stb. Az, hogy ezzel nehany embernek baja van az az o szemelyes problemajuk, nem ertettem akkor sem, most sem de nem is erdekel:-))

2016. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

10:

Megkérdezném a lányod mondjuk 25-30 éves, tehát igazán felnőtt korában, hogy ő milyen nemzetiségűnek vallja magát. Ez döntené el igazán a dolgokat és semmi más.

2016. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Titusztitusz ***** válasza:
6%
10-es...Szövegértés szokott menni? Nade ha gondolod, írok még érveket arra, hogy MIÉRT szokás NORMÁLIS ESETBEN élesen különválasztani azt, ha egy férfinek van külföldi felesége, illetve ha egy nőnek van külföldi férje...Gondolom ismered azt a bölcs mondást, ami arrol szól, hogy NAGYON NEM MINDEGY AZ, hogy ki van annak a bizonyos szerszámnak a kellemesebbik végén...Ha még nem ismered ezt a mondást, akkor most hallottad...
2016. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

Egyfelől nem az dönt, ki melyik végén helyezkedik el egy pénisznek, hanem hogy hogyan alakul az életetek. Szövegértéssel amúgy nincs bajom, nyelvtanár vagyok. Viszont a korlátolt gondolkodással van gondom, mert azt nem bírom elviselni.


Hogy minek vallja majd magát? Aminek akarja, váljon egészségére. Sok ember boldog lenne ha dönthetne ez ügyben.De miért is kéne választania, amikor mindkettőből van benne? Attól egyedi, attól különleges. Hogy mindkettő.

2016. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
18%

Igen, a világtörténelem azok esetek tömegeiről híres, amikor a hódítók a legyőzöttek nőit megszerezték maguknak, megtermékenyítették és aztán az utódok a nők nemzetiségéhez, nemzetéségéhez, népéhez tartoztak, nem a férfiakéhoz...


A szabin nők elrablása után is nagyon közismert, hogy a szabin nők és a római férfiak gyerekei utána szabinok lettek...


Maradjunk annyiban, hogy 10-ből 8-9-szer ha két idegen nemzetiségű embernek lesz gyereke, a gyerekek utána inkább az apa kultúráját/vallását/nemzetiségét viszik tovább.

2016. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Titusztitusz ***** válasza:
3%
14-es...Jó dolog játszani az értetlent, ugye? Elhiszem hogy igyekszel kibújni a konkrét válasz alól azzal kapcsolatosan amit kérdeztem, de azért ne örülj, mert nem hagyom, hogy tereld a témát, meg ellbagatelizáld...Tudod, ez az ország és nép a történelme folyamán sajnos SOKSZOR volt már a farok "kellemetlenebbik" végén, és éppen ezért NEKEM valahogy nem túl szimpatikus az a gondolat sohasem, hogy MAGYAR NŐK továbbra is, és ráadásul még "önként és dalolva" ALÁZZÁK a "magyar" nevet azzal, hogy KÜLFÖLDI, sokszor még magyarul beszélni sem tudó, senkiházi trógerek nemiszervén fuvoláznak nagy vígan,ilyen alakokkal összeadják magukat, és ráadásul még be is akarják magyarázni azt, hogy mindez NORMÁLIS, ÉS ÜDVÖZLENDŐ DOLOG...Hát nem az...Normális, és üdvözlendő dolog az AZ, ha egy HAZAI, MAGYAR pali fuvoláztatja a KÜLFÖLDI NŐKET...És Ő van a szerszám "kellemesebbik végén"...Én tudom, és látom azt jól, hogy a feminista, és liberális agymosás milyen torz értékrendet teremtett sok ember fejében, de az ENYÉMBEN nem tudott...Szörnyű hír ez neked ugye? Szóval hagyjál már a tereléseiddel, meg a keveréseiddel...Szédítsél másokat, ne engem...
2016. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Titusztitusz ***** válasza:
7%
15-ös...Jól mondod a lényeget...Bár én tudnék ilyen világosan, és egyszerűen megfogalmazni dolgokat...Nade majd nézzük, hogy feminista hölgyeink milyen újabb népszédítő szöveggel próbálják majd megmagyarázni a megmagyarázhatatlant...Meg kimagyarázni egyértelmü dolgokat...
2016. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
93%

Megmagyarázni bárkinek bármit akkor érdemes, ha képes felfogni egyszerű dolgokat. Van a sötétségnek egy foka amibe már az értelem fénye nem jut el. Ezért nem mosta át az agyadat (midet?) a feminizmus eszméje. Meg úgy egyáltalán, bármilyen eszme.


Kérdező, szerintem eme vicces válaszokból máris megérted, mért felháborító, ha egy magyar nő beleszeret egy külföldibe aki csak külföldiül beszél és biztosan csupa gyanús külföldies dolgot művelnek otthon, amitől a gyerek -horribile dictu- külföldi lesz. Na. :-)

2016. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Titusztitusz ***** válasza:
4%
18-as...ENNYI volt minden ellenérved arra, amit írtunk eddig néhányan a degeneráltsággal, és a feminista agymosással kapcsolatosan? Na...Hát akkor erröl ennyit..."No komment", ahogy mondani szokás...
2016. jún. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
93%

"Maradjunk annyiban, hogy 10-ből 8-9-szer ha két idegen nemzetiségű embernek lesz gyereke, a gyerekek utána inkább az apa kultúráját/vallását/nemzetiségét viszik tovább."


Ha angol nőt veszel el és angliában éltek, ott születik a gyerek és ott nő fel akkor valószínűleg jobban tud majd angolul mint magyarul és elsősorban angolnak vallja magát.

2016. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!