Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy pasi, aki tetszik, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi, aki tetszik, és tudja is, de valahogy nem érdeklem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Négy évvel ezelőtt ismerkedtem meg vele, randiztunk 2x, aztán egy középsuliba jártam vele, ő két évvel idősebb. Összejött az egyik osztálytársammal, másfél évig jártak. Fél év múlva rámírt, azóta beszélünk. Én már az első találkozáskor éreztem a fellángolást. Tudja, hogy nagyon bejön nekem, néha úgy tesz, hogy én is neki, meg, hogy milyen jó csaj vagyok. Ennyi. Se tali, se semmi. Lehet az zavarja, hogy ő izmos, tökéletes, még én husisabb.
2016. jún. 26. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű tetszel neki, de nem ELÉGGÉ. Van ilyen, próbálkozik, figyelget téged és magát, de valami miatt vannak fenntartásai veled kapcsolatban. Szerintem keress más pasit,ő csak barát lesz sanszos.
2016. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valaki?
2016. jún. 26. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!