Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem érdeklődik irántam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem érdeklődik irántam, akkor az egyértelmű jelzés, hogy nem tetszek neki?

Figyelt kérdés
FB-n ráírtam egy ismerős lányra, én érdeklődtem iránta, de ő csak válaszolgatott, nem kérdezett vissza. Egyébként van fiúja, ez lehet egyfajta magyarázat arra, hogy nem kérdez tőlem semmit? Lehet várja, hogy konkrétan én nyomuljak jobban? Esetleg azért nem kérdez, mert van fiúja, és nem akarja láttatni, hogy tetszek neki?
2016. jún. 28. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki.
2016. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Van fiúja, mi lenne, ha békén hagynád?
2016. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól néznél ki, akkor lehetnél akármilyen bunkó is, akkor is futna utánad.
2016. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki és fiúja is van, viszont nem akart bunkó lenni, hogy nem ír vissza, vagy leráz. Nem fog téged keresni, mert nem érdeklődik irántad még barátként sem.
2016. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Miért baj az ha van fiúja? Az embereknek van egy része, aki csak a jobb valakire vár.
2016. jún. 28. 13:44
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyenkor ha van parunk, es ezt sem tartod tiszteletben, akkor nem azt varjuk hogy kuzdeni meg nyomulni kezdjel hanem hogy vedd eszre magad es kopj le.
2016. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
-van-
2016. jún. 28. 13:45
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy álszent. Mit gondolsz, minden nő foglalt? Kezdj olyannal, akinek nincs barátja.

De tudod mit? Még az is lehet, hogy ez a lány tényleg jobbra vár, viszont az nem te vagy. Fogadd ezt el és hagyd békén. Ha téged várna, akkor nem így reagált volna.

2016. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Halmazelmelet megvan? Szuper. Akkor keress olyan lanyt akinek szemelyeben a 3 halmaz - szingli, bejon, erdeklodik irantad - metszi egymast. Ez a lany se nem szingli, se nem erdeklodik irantad.
2016. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ha lenne valakid te is elvárnád,hogy tartsák tiszteletben a magánéleted vagy tévedek és nyugodtan bepróbálkozhatna, ugyanerre hivatkozva mondjuk egy tucat pasi a barátnődnél vagy esetleg ugyanebben a felállasban nők nálad,esélyt adva,hogy széthulljon a kapcsolatod?Elég primitív szemléleted van.
2016. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!