Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy felnőtt nő hogyan adja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felnőtt nő hogyan adja tudtomra, hogy tetszem neki? Ezek a jelek, amiket megfigyeltem.

Figyelt kérdés

Nem egy tini lányról van szó, hanem egy komoly(abb) nőről (ezért is tetszik), de úgy tűnik, érzelmileg nagyon óvatos és zárkózott, szerintem ő sem ismeri saját magát igazán. A magánélete elég zűrös, veszélyesnek is érzem, de a személyisége annyira megfogott, hogy muszáj közelebb kerülnöm hozzá. Egy helyen dolgozunk (de nem egy légtérben), munkatársak vagyunk. Én 27 vagyok, ő 24.


Jelek amellett, hogy tetszhetem neki:


- Többször bejön hozzám munkaidőben beszélni - akkor is, ha nem melóról van szó. Senki máshoz nem szokott bejárni.

- Több esetben hozzám ér (alkar, váll) - olyankor, amikor örül, pl. megoldok neki valamit rendesen. Ezt sem láttam még, hogy másokkal is csinálná.

- Mesél a dolgairól, családjáról, helyzetéről, a kevésbé vállalható dolgairól is. Ezekől csak a barátnői tudnak még kb.

- A napi gondjait is megosztja velem, ha valami miatt éppen ideges, feszült. Úgy érzem, a véleményemre is kíváncsi.

- Viszonylag mindig közel ül le mellém, beenged a "személyes terébe".

- Többször mondta, hogy menjek be hozzá néha én is. Amikor megtettem, megköszönte, mondta, hogy örül...

- Sokat röhögünk együtt, humor szintjén megvan a kémia


Jelek amellett, hogy csak barátkozni akar:


- Nem látok rajta testi jeleket, úgymint: nyitott ajkak, hajdobálás, kihívó mosoly. Többnyire csak ül és élénken figyel.

- Nem utánozza a testtartásomat, gesztusaimat.

- Nem vettem észre, hogy különösebben nézne úgy spontán, vagy gyakran összeakadna a tekintetünk. Bár igaz, én sem igyekszem megbámulni őt.

- Facebookon nincs semmi kapcsolat közöttünk, chatelés stb.

- Korábban már másik 2 kollégám is nyomult rá, de el lettek hajtva - nem csúnyán, de így sem szeretnék én lenni a harmadik.

- Ő vékony, én jóval drabálisabb - izmosabb, pocakosabb - vagyok. (Én sportolok, ő nem, de enélkül is nagyon szép.)

- Munkán kívül nem beszéltünk még soha. Ez nem az én "hibám", családi okokból minden idejét odahaza tölti, ki sem mozdul otthonról.


Ezek alapján mit gondoltok? Érdemes lenne elhívnom valahová? Szeretném megismerni. Nők, lányok véleménye különösen érdekelne. Köszönöm a válaszokat.


2016. júl. 15. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok lány, de neked kell lépned ő nem fog. A megoldás az, hogy ne randizni hívd, hanem valami kevésbé átlátszó indokkal szervezz vele munkahelyen kívül találkozást. Aztán majd pár találkozás alatt sikerülni fog közelebb kerülni hozzá. Mivel elég közvetlenül megosztja a gondolatait van esélyed, csak ne rohand le.
2016. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Én sem nő vagyok, de sok ilyen van a közelemben. Ezekre a jelekre ne sokat építs, vannak lányok, akik kimondottan fiú-barátnőt keresnek, olyat aki szemmel láthatóan nem semleges feléjük. Hogy ez energiavámpírkodás-e, vagy csak valami ösztönös késztetés, eddig nem tudtam megfejteni.

Persze nem ismerem a helyzetet, csak a Te szemszögedből, szóval lehet tényleg van ott valami. Ha így van akkor a következőket javaslom: 1, ne menj le kutyába! 90%, hogy amint azt látja, hogy megfogott, tartózkodóbb lesz, vagy keres még egy boytoy-t. Ez utóbbi Neked sz@rul fog esni nagyon... 2, ha akar valamit Ő fog lépni, szóval legyél nyitott, kedves, és jófej, de várd ki mit hoz ki ő a dologból. 3, nézd, szúrt le szemmel b@kker, sugározz valami pajkosságot felé, mert ha nem örökre megmaradsz a lelki szemetesláda szintjén a szemében. Ha nem viszonozza, akkor dönthetsz, maradsz hű barátnője, vagy nem pazarolsz több energiát...

2016. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt nő vagyok. És a legjobb barátom férfi. Magamból kiindulva: hajdobálás, kihívó mosoly, gesztusok utánzása, ezeket szerintem a legtöbb nő nem használja. Attól, hogy nem bámulunk feltűnően, hidd el sokat látunk. A leírásod alapján egyértelműen kedvel.

Ami gond szerintem, hogy munkán kívül semmilyen kapcsolat nincs köztetek. Ha nem mozdul ki otthonról, chatelni lehet, van telefon is, vagy skype, bár ehhez megfelelő környezet kell, írni csendben is lehet. A nyomuló kollégákat én is elhajtom, de azt az egyet, aki bejön, soha nem küldeném el.

Az én tanácsom az, hogy kezdjetek lassan ismerkedni, munkán kívül is, aztán majd hívd el valahová, egy ital, vagy séta, vagy hasonló csendes beszélgetős program. A többi kialakul,csak légy türelmes.

2016. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, úgy tűnik, a nők nem nagyon iparkodnak válaszolni. Hát nem tudom, a "zűrös" nők mindig veszélyesek. Nehéz eligazodni a női viselkedésen, de az ilyen emberekén még nehezebb. Igazából én nem nagyon érzem azt, hogy valamiféle pótléknál többet jelentenél a számára, akármilyen zárkózott is valaki, azért ha tetszik neki egy férfi, akkor azt kimutatja, bár fene tudja, lehet, hogy nem a várt jeleket produkálja valaki gátlásosságában. Sajnos sok "jel" lehet megtévesztő, futottam már bele nem egy pofonba így én is. Pl. volt, aki átölelt, többször beszéltünk telefonon, és mindig azt mondta, hogy örül a hívásomnak, aztán meg kifújt az ügy. A te esetedben inkább azt érzem, hogy lelki szemetesnek használ, illetve örül, hogy van valaki, akihez szólhat, de ennyi. Az is jelezhet valamit, hogy előtted már 2 kollégát lepattintott, szerintem nagyon nem akar párkapcsolatot valami okból (vagy csak a munkahelyre nem akarja bevinni?). Nekem is volt olyan lány ismerősöm, akire egy társaságból hárman is ráhajtottunk egymás után, de mindhármunkat lerázta. Pedig azt hittem, hogy lehet esélyem nála, volt, hogy sokat néztük egymást, aztán mikor kezdeményeztem, akkor mindig hárított, hogy miért nem tud találkozni velem, és eltűnt. Úgyhogy aki 3-ból egyetlen srácnak sem ad semmilyen esélyt, az szerintem kicsit problémás ember lehet, őszintén szólva nem hiszem, hogy 3 különböző ember közül egyik sem érdekel valakit annyira, hogy mondjuk egy randira rászánja magát. Én azt tanácsolom neked, ne éld bele magad semmibe, szerintem ez a csaj nem akar téged kapcsolatra. Inkább keress másvalakit, az általad a melletted felhozott érvekből is inkább csak a haverkodás/barátkozás jön le, mintsem a szexuális/párkapcsolati jellegű érdeklődés. Ettől függetlenül elhívhatod valahová, de szerintem jobb, ha inkább arra számítasz, hogy ebből nem lesz semmi. Minél hamarabb zárd le az ügyet valahogyan, mert csak az idődet és az energiádat fogja rabolni, és nem leszel nyitott más emberekre, akiknél valóban lehetne esélyed.
2016. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el vásárolni. Mond neki, hogy mész pl. vasárnap vásárolni 1-2 ruhát És hívd el.


Párbeszéd:


Te: Mit csinálsz hétvégén?

Nő: Semmit, pihenek! Te mit csinálsz?

Te: Én lehet elmegyek vásárolni vasárnap 1-2 ruhát.

Nő: Juj, de jó. És hova mész?

Te: XY pláza. Eljönnél velem? Legalább nem egyedül megyek, meg egy nő véleménye sokat dobna.


Ha igent mond akkor nyert ügyed van, egy plázába több kávézó, gyors éttermek vannak ahova betudtok ülni és beszélgetni. Ha nemet mond akkor mond azt neki, hogy kár, sajnálod stb, és a munkahelyen lehet rákérdez, hogy végül elmentél-e. Mond azt neki, hogy végül egyedül nem volt kedved elmenni és lehet felajánl egy másik időpontot amire te majd igent mondasz.


28F

2016. júl. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te is beszélsz a napi dolgaidról, esetleg bosszúságaidról? Végighallgatja, ad tanácsot, javaslatot? Lehet, tényleg nem akar közelebbi kapcsolatot, de ennek lehet oka:

- munkahelyi kapcsolat,

- zavaros magánélet, nem akar beengedni oda.


Szerintem is valamilyen program lenne jó, úgyis ismered már, mi a hobbija? Múzeum, kiállítás, stb.? Bár a zavaros magánélet mellett lehet, el se menne, hiszen vmit kellene otthon mondania.

N

2016. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!