Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/férfiak! Akik közületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Akik közületek járt már tőlünk keletebbre! Lehet egy kérdésem hozzátok?

Figyelt kérdés

Mely nem túl felkapott városokban (tehát ahol nem kizárólag milliárdos amerkai/brit/német ipsére vadászó, a kevesebbel még csak véletlenül sem beérő hölgyemények laknak) érdemes próbálkozni? Nem holmi egy éjszakás kaland, hanem tartós párkapcsolat céljából. Azért kerülve a felkapott helyeket, mert ott nagyobb valószínűséggel "vadásznak" hozományvadász party-cica lányok (nők?) vagyonos aranyifjakra, a nem felkapott városok/falvak esetén - talán... - az ott élő hölgyek beérik kevesebbel is (de hozzájuk képest még mindig jóval több az a "kevesebb").


Férfitársaim, szerintetek hol érdemes próbálkozni? (Orosz/ukrán alapfok az ismerkedéshez nyilván a minimum, ez értelemszerű.)



2016. júl. 16. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Most komolyan...

Ugye nem szólod meg, azokat a lányokat, akik külföldi párt akarnak maguknak...?

Mert te is most pepitában ugyan azt csinálod.


Elmondom, hogy sehol sem jobb!

Akik falvakban vagy kisvárosokban laknak, ugyan úgy jól akarnak élni, mint akik fővárosokban.

Nem tudom honnan szedted az elméletedet, de dobd ki a kukába, mert nincs értelme!

(U.i.: nincs külföldi párom és soha nem is lesz, mert undorodom tőlük, pláne a négerektől és az araboktól.)

2016. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Négerektől, araboktól lehet is! Kevés közülük, ki szép. ;)


Azonban nem figyelsz oda, nem olvasod (nem értelmezed) amit írok.


"Ugye nem szólod meg, azokat a lányokat, akik külföldi párt akarnak maguknak?"


Nem, nem szólom. Sehol sem írtam ilyet. Én ezt írtam:


"Kizárólag milliárdos amerkai/brit/német ipsére vadászó, a kevesebbel még csak véletlenül sem beérő hölgyemények."


Még velük sincsen semmi baj! :) Egyszerűen ők nem célcsoport. Ahogy írtam is, ők másra vadásznak, nem egy liga. Csupán ennyi. :)


"Akik falvakban vagy kisvárosokban laknak, ugyan úgy jól akarnak élni, mint akik fővárosokban."


Erre pedig ezt válaszoltam:


"Nagyobb valószínűséggel a nem felkapott városok/falvak esetén - TALÁN... - az ott élő hölgyek beérik kevesebbel is -> de hozzájuk képest MÉG MINDIG JÓVAL TÖBB az a (magyar) kevesebb."


A fenti két dolog onnan jött, hogy olvastam nemrég a neten, a felkapott helyeken (fővárosok, üdülőközpontok) rengeteg CSAK AZ IGAZÁN GAZDAG "turistára" váró hölgyemény tanyázik. A kevésbé felkapott régiókban már olyanok is vannak, akik csak a jobb élet felé kacsingatnak, akiknek az IGAZÁN gazdag nem számít, csak legyen NÁLUK nagyobb egzisztenciája.


Hiszen ha azt veszed, hogy ötven-száz millió nő MIND az tehetős aranyifjúra vágyna, akkor e hatalmas arányszámból sok csak hiú ábrándokat kergetne, mert mindegyikőjükre egyszerűen NEM JUT elég igazán tehetős ámerikai, vagy olasz, stb.


Nekik (a visszafogott, nem pláza-cica lányoknak) Magyarország - állítólag - szinte már Amerika.


Ezért a kérdés, hogy van-e valakinek külhoni tapasztalata?

2016. júl. 16. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ha még egyszer választanék párt magamnak akkor vagy indiai vagy laoszi vagy myanmari lányt választanék.
2016. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy még indonézt
2016. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ők miért jobbak? :) Érdekel a dolog!
2016. júl. 16. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:

YogYakartaval van ilyen szempontbol pozitiv tapasztalatom. Tapadtak rank a helyi lanyok, csoportostul jottek kozos fotot kerni. :)

Viszont nekem - kulsore - nem jottek be. 1-2 szebb van koztuk, aztan ennyi.

Tovabbi hatrany, hogy Indonezia nagy resze - Bali kivetelevel - muzulman, szoval a beilleszkedes mindket iranyba nehezebb. Viszont az indonez nyelv (es a vele gyakorlatilag egyezo malaj) viszonylag konnyen tanulhato.

Azert a helyi arakat kb. jol mutatja, hogy egy tanyer Nasi Goreng-et (rizs+mindenfele korulotte) 200 forintert kapsz.


Kambodzsa felhozatala jobban tetszett, ott hatarozottan tobb szep no van, es talan Siem Reap-et kiveve turista sincs nagyon. A nyelv joval nehezebb, raadasul sajat irasuk is van (mondjuk csajozni amugy is szoban szoktak).


Malajzia ezekhez kepest gazdagabb, a videk ott is konzervativabb, a varosok kevesbe. Nok nagyjabol ugy neznek ki, mint Indoneziaban (aranyaiban talan itt volt a legkevesebb szep - szamomra), bar eleg sok a kinai. Az angol is hivatalos nyelv, mindenhol nagyon jol beszelik.


A kinaiak nekem kulsore bejonnek, a nyelv iszonyu nehez, a fizetesek meg nagyon tag hatarok kozt valtoznak (vannak nagyon szegenyek, de tippre ok inkabb a helyi meno csavokra mennek). Sajat tapasztalatom roluk nincs helyben.


Oroszok/ukranok kozt valoban sok szep no van, es eleg kozel vannak (legalabbis az europai resze). Veluk szerintem probalkozhatsz, bar ott nem fogsz annyira kitunni a tomegbol, mint mondjuk Indoneziaban.


Amugy egy (mellesleg ukran szarmazasu) vlogger mondta valamelyik videojaban, hogy altalaban azok a nok, akik penzes pasira hajtanak, bekoltoznek valamelyik nagyvarosba, mert ott tobb a penzes ferfi. Szoval ilyen helyeken hamarabb egymasra talaltok. (a bankszamlakivonatod meg gondolom nem keri el ahogy leszolitod)

Az orosz nyelvet a nehezebbek koze soroljak, az ukran meg meg van tuzdelve egy csomo lengyel szoval (bar egy csomo ukran oroszul beszel).

2016. júl. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!