Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne ilyen személyekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne ilyen személyekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tehát a kérdés az lenne, hol lehetne régi módi lányokkal,nőkkel ismerekedni ?Az a bajom a mai világgal,hogy mindenki a Facebookon él,és a telefonjába van merülve..Tudom ritka ma már,akik nem ilyenek.De én még a régi világba voltam gyerek,amikor még kirándultunk,és játszottunk kint,és a telefon csak arra volt jó,hogy egymással beszéljünk.Egyébként én sem vagyok öreg :) 21 éves vagyok,Budapesten élek,csak itt már szinte csak ezt látni.És hát a mai párkapcsolatok is elég furcsák.. Én pl moziba járnék,vagy sétálni egyet,fagyizni (Persze csak ilyen melegbe),de ezzel nem arra célzok hogy mindig csak menni,bár én jobban szeretek kint lenni,mint a punnyadni,persze húzós hétköznapok után akkor punnyadás,csak hát sok kapcsolatom volt,és míg kb 14 éves koromig úgy minden tök jó volt meg szép, utána megjelent a technika,és azóta nekem ez a világ eléggé rossz.Persze jó hogy van internet,meg ilyesmi,de hát az internet annyi mindenkit elvakít és elbutít hogy az csak na.Na de foglmam sincs hogy hol lehetne találni ilyen személyeket,akik értékelik még azt,pl hogy valaki dolgozik,becsületes,és nem egy alkesz,meg stb.Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 23. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendezvényeken, színházban, csoportos túrákon, kutyasétáltatás közben, koncerten szerintem simán összefuthatsz ilyen emberekkel. :)
2016. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bár én is találnék egy ilyen pasit.
2016. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,na de valami konkrét hely? :) Sajnos ilyen helyekre sem mindig a régimódi lányok járnak,de ötletnek nem rossz persze.Csak hát kíváncsi lennék.Sajnos már alig merek kapcsolatba kezdeni vagy is ismerkedni,mert szinte mindig ugyanolyanokat fogok ki.Tehát olyanokat,akik sokszor az interneten élnek,és nem élvezik az életet.
2016. júl. 24. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden rosszindulat nélkül mondom, hogy a korosztályodra és a nálatok fiatalabbakra inkább az a jellemző, hogy az interneten élnek. Ezért nem csodálom, hogy sok ilyen lányba botlasz bele. Sajnos a régimódi lányoknak nincs kifejezett "gyűjtőhelye", tehát nem lehet azt mondani, hogy bizonyos helyeken csak ilyen lányokkal lehet találkozni. Járj nyitott szemmel és ne add fel.
2016. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!