Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Furfangos jelek, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furfangos jelek, vagy csak szimplán kérdések?

Figyelt kérdés

Üdv!

Gondolom mindenki hallott a hullócsillagok éjszakájáról...(múlt pénteken volt)

A 3. talin a csajnál néztük a csillagokat a kertjükben...

Kitaláltuk, hogy játszunk kérdezz-feleleket, mentek is a kérdések, egyszer a lány megkérdezte tőlem, hogy szándékosan tettem e már féltékennyé valakit (az előző csávója féltékeny volt rám...gondolom innen jött neki a kérdés.) megadtam neki a választ meg részleteztem is...

Következő kérdéskén azt tette fel, mit szeretnék legjobban ebben a pillanatban tenni (legszívesebben megcsókoltam volna) de mást mondtam, mert kívántam is a hullócsillagra :D és elvileg csak akkor valósul meg ha nem mondjuk el másnak...

Szerintetek ezek sima kérdések, vagy rejtőzik mögöttük valami furfang, esetleg célzások voltak, csak én nem vettem akkor!?!

Köszi a válaszokat előre, normális kommenteket szeretnék :), önkéntes gúny professzorok és egyéb idióták éljék ki máshol magukat! Thx



2016. aug. 17. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"önkéntes gúny professzorok és egyéb idióták éljék ki máshol magukat! Thx"


Hát pedig erre a kérdésre csak gúnyosan lehet válaszolni...


"legszívesebben megcsókoltam volna) de mást mondtam"


Töketlen voltál na, nem kell ezen semmit sem szépíteni.

2016. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tapogatózás volt a részéről szerintem. Próbálta megtudni mit szeretnél. Ebből kifolyólag nem hiszem, hogy célzásokat tett, de az leesik, hogy szeretne közelebb kerülni hozzád, érdekled őt.


Ha kapcsolsz, akkor össze is jöhettetek volna talán :) de úgy néz ki ez köv talin sem lesz másképp. Szerintem legyél picit határozottabb, nyomulj kicsit jobban!

2016. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2. Valaszado, koszonom :) majd jobban figyelek...

Masokat is szivesen meghallgatok, johetnek meg tanacsok :)

2016. aug. 17. 23:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg kellett volna csokolnod. Azt szerette volna.

Talalkozz vele es csokold meg.

N

2016. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki de ő nem tudja hányadán áll veled. Attól tart, hogy játszmázni fogsz vele esetleg és nem akar sérülni. Meg kellett volna csókolnod. Legyél egyértelműbb, add tudtára egyértelműen, hogy kapcsolatot akarsz vele, mert nem biztos benned.
2016. aug. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt akarta, hogy csókold meg, egyértelmű. :)
2016. aug. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek :) otlet, tanacs vagy hasonlo helyzetben ha volt valaki, johet!
2016. aug. 18. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!