Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti egy Borderlineossal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti egy Borderlineossal, vagy egy Bipolárissal randiznátok?

Figyelt kérdés

Őszinte válaszokat kérek.


Köszönöm.



2016. aug. 19. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Őszinte választ? Egyikkel sem.
2016. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Egyikkel sem. Borderline-os barátnőm már volt, és köszi, de soha többet... A másik is alapból kizárt.
2016. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem, mert kiegyensúlyozott nőre van szükségem. Nem bírnám lelkileg, ha egy beteg embert kéne elviselnem. Fizikai korlátozottság más, mentálisan legyen ép.
2016. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Megnézném magamnak, de nem tudom.
2016. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
ha egyébként bejön, igen. Én sem vagyok komplett.
2016. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha megfogna benne valami, akkor talán, viszont hosszútávon csak akkor tudnám elviselni, ha valamennyire tudatában is van ezeknek a zavarainak és ha nem is tudja kezelni, de legalább tudja mit tesz.
2016. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kiegyensúlyozott társra van szükségem, ezért ilyen labilis személyiségek aligha jöhetnek szóba nálam komoly kapcsolat céljából.
2016. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%
Az első barátnőm szenvedett igen komoly személyiségzavarban. Úgy gondoltam 19-20 éves fejjel, mivel előtte még nem volt senkim, hogy a nők ilyenek, és nekünk férfiaknak kutyakötelességünk elviselni ezeket a női rigolyákat, különben alkalmatlanok vagyunk a párkapcsolatra. Azóta már belátom, hogy a hiba nem az én gépezetemben volt, elmebeteg volt a párom.
2016. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
A kérdésre a válaszom meg lemaradt. Szóval nem, nem kezdenék párkapcsolatot személyiségzavarban szenvedő nővel.
2016. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Ez azert szomoru. En borderes no vagyok, varatom nafyon jol kezeli, masfel eve tart a kapcsolatunk, azota szinte tunetmentes vagyok. A pszichiater mondta a kezeles kozben hogy most mar alkalmas vagyok parkapcsolatra, de semmikeppen ne egy masik labilis szemelyt valasszak. Es ne is olyat aki csak kihasznal. Es o is azt mondta, h nagyon sokat fog rajtam egy stabil kapcsolat segiteni, kellenek a biztos pontok az eletembe, mashogy nem megy.
2016. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!