Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti egy Borderlineossal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti egy Borderlineossal, vagy egy Bipolárissal randiznátok?

Figyelt kérdés

Őszinte válaszokat kérek.


Köszönöm.



2016. aug. 19. 22:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
#10: De a párodnak is kell a biztos pont, mivel ő is emberből van, mint te, így részetekről egy kissé önzőség, hogy a fix pontot elvárjátok, de ti nem feltétlenül tudjátok ugyanezt nyújtani. No és akkor mi lesz, ha a párod életében bekövetkezik egy átmeneti mélypont? Mert biztos lesz ilyen. Akkor mi lesz, mi fog történni, mit fogsz csinálni, ha a támaszodról, a mankódról is kiderül, hogy neki is vannak gyenge pillanatai?
2016. aug. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nincs baj, atmeneti melyp9ntokban tudok en is tamaszt nyijtani. Ugy kepzeld el mint egy ujratolthetos akkut. A legtobb ember napelemes, kirakod a napra es feltoltodik. Mi sajnos nem. De egesz sokaig tudunk vele mi is mukodni.


Egyebkent en pl szeretem a parom, sokat nevetunk, szeretem a fura humorat, fozok szinte minden nap, hagyom kockulni ha olyanja van (nem viszi tulzasba de ez a hobbija), nem csalom meg, nem hazudok neki. Stb. Van jo oldalam is. Meg ez... de kuzdok ellene, ha meg nem is tokeletes. Ha nem adott volna eselyt mar talan nem is elnek. Azota diplomaztam, tok jo munkahelyem van es egesz eletkepes vagyok. Ennyit szamit nekunk egy normalis par... mar persze ha valaki elfogadha ezt magaban es gyogyulni akar.

2016. aug. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%
Volt már szerencsém olyan nőhöz, aki mindkét zavarral küzdött. Egy dolgot tehettek: fussatok a másik irányba!
2016. aug. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A jelenlegi ferjem bi polaris, a legkisebb dolgon is kikattan es beleporgeti magat egy korbe amiben kvazi onmagaval ordibal. Tul sokat ilyenkor csinalni vele nem lehet, lehiggad magatol es ilyesmi ritkan van. Ezt leszamitva szamimra ez tokeletes, ezt meg kethavonta egyszer :-)))


Jaaaa es ilyenkor egyes szam harmadik szemelyben beszel (azaz uvolt) magarol es ram vetiti ki a multbeli masoktol elszenvedett serelmeit. En ennek az ellentetje vagyok, boldog, felszabadult, eletvidam, stabil csaladi hatter ugyhogy en a legtobb dolgot 180 fokban leszarom es nem csinalok ugyet beloluk, ugy vagyok vele, hogyha nem lenne semmilyen kattanasa mar tul tokeletes lenne:-)))


Kell egy kis kontraszt, h ertekelni lehessen a jot:-)))Ilyenkor egyebkent eloadja a "mindenki ek jobb ha meghal, es o senkinek sem fog hianyzoni" onsajnaltato litaniat es ilyenkor nekem hevesen tiltakozni kell mikozben belul legszivesebben elfutnek...sokszor meg az van bennem, h "bla bla bla".


Iszonyu faraszto tud lenni egy ilyen ember es magyon nehez veluk banni smikor be van porogve. Gyakorlatilag olyankor barmit mondok az rossz, kepes abba belekotni h azt mondom h "de". Sot, volt h azon fagott be h azt mondtam, h "persze" mert szerinte az ilyen diszmissziv cucc es nem kene hasznalni:-)))))))


En meg ilyenkor nezek h ba meg ez milyen paralel univerzumban el, merthogy nem egy tevet nezunk az tuti:-)))))Sosem bantana, o inkabb felelmetes (sztem csak azert mert en kicsi vagyok o meg nagy) es nem birom ha emberek orditoznak:-))))


A rohej teteje h az anyukajanak ugyanez volt a baja, a tesoja ak is ez a baja, es a tesoja felesegenek is, ugyhogy gyerekem tole tutiezer szazalek h nem lesz:-))))Jo ember, szeretem, imadnivalo, de ha kikattan iszonyuan elviselhetetlen:-))


Elhagynam?Nem:-))Mindenunk megvan, szeretjuk egymast, boldogok vagyunk de ha valami tortenne es elvalnank akkor a kovetkezo pasit egeszsegugyileg csekkoltatnam, milyen gyogyszert szed, milyen betegseg van a csaladban mert en ezt megegyszer vegig nem csinalom:-))))

2016. aug. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem.
2016. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!