Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SOS! Segitseget szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Segitseget szeretnek kerni, nem latom at a helyzetet?

Figyelt kérdés
Van egy lany, akivel egy honapja ismerkedek. Az elmult heten ketszer talalkoztunk, reggelig beszelgettunk, egyutt voltunk, csok stb. Nagyon jol ereztem magam vele, es o is velem. Szeret velem lenni es jo is vagyok nala ez biztos. De van egy kis problema. Az utolso alkalomnal mondta, hogy nem akar pasit, mert magaval szeretne foglalkozni jelenleg. Ilyenkor mivan? Nincs masik csavo, es nincs az, hogy nem vevo ram, mert az. Ez keretes akar lenni, vagy maga sem tudja, hogy mit akar? Mit tennel a helyemben? Nok, ti ezt hogy gondolnatok? Ha valakivel szerettek lenni es tetszik is akkor csak azert nem jonnel vele ossze mert egyedul szeretnel lenni? Elnezest az ekezetek miatt.

2016. aug. 22. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom még bőven 20 alatt vagytok.

Mikor én tini voltam és randizgattam egy fiúval én is ezt mondta, de csak azért hogy megnézzem mennyire érdeklem.


Amit tehetsz: ne teperd le, csupán beszélj vele erről a dologról. Ha pl olyan dolgokat m9ond, hogy pl a hobbija az úszás és edzése van reggeltől estig és nem férne bele az idejébe egy fiú, akkor oké a dolog, bár akkor is megoldható. Én a te helyedben biztosítanám a csajt arról, hogy te 100%ban elfogadod a hivatását, a hobbiját meg stb és hogy nem fogsz hisztizni amiatt, ha kevesebb időt tölt veled egy-egy időszak alatt...

Mond meg neki, hogy te nagyon szeretnéd ha járnátkmés hogy komolyan gondolod vele a dlgot.

2016. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eleg komolyan hangzott a szajabol, de a viselkedese meg nem ezt tukrozi. Nem tudok kiigazodni rajta egyszeruen
2016. aug. 22. 23:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagy unaloműzés vagy szórakozás vagy neki.

Ez a "nem akarok kapcsolatot egyedül akarok lenni" duma a finom lerázós szöveg akart lenni hogy tudd nem szeretne tőled semmi komolyat.

2016. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez az úgynevezett shit-teszt, megnézi, hogy mennyire vagy szófogadó és alázatos. ha az vagy, akkor neked annyi, nincsen nála esélyed.


Én a te helyedben először megmondanám neki, hogy te nem akarod ezt, mert nagyon tetszik neked, és járni akarsz vele. ha felajánlja, hogy legyetek csak barátok, akkor az is felejtős, mondd meg neki, hogy az neked nem elég jó.

Ha így is inkább azt mondja, hogy magával akar foglalkozni, akkor köszönj el szépen tőle és ne keresd.

Akkor lehet neki válaszolni, hogyha ő keres meg. legjobb taktika, ha a feltűnüen lájkolgatod és kommentelgeted a barátnőinek képeit... :D


nekem egyszer bejött ez egy csajnál, nyilván kockázatos a taktika, de szerintem nincsen különösebb vesztenivalód...:D

2016. aug. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a shit, hogy el sem tudjátok képzelni, ha valaki nem játszmázik. Én akkor mondtam volna ilyet, ha finoman de le akarnám rázni a pasast.
2016. aug. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utólag már késő, de ott és akkor talán rá kellett volna vágnod egy mosoly kíséretében, hogy teljesen egyetértetesz. ő is magával szeretne foglalkozni, meg te is vele. ölelés, csók...


hogy mit jelent nála és hogyan érti, hogy magával akar foglalkozni, azt leginkább a fene tudja. talán ő maga sem tudja, hogy mit is akar. ha a viselkedése másról árulkodik, mint a szavai, akkor lehet, hogy jobb a szavaira hasonló szavakkal, a viselkedésére meg hasoló viselkedéssel reagálni. tehát az időt kérő/húzó szavaira megnyugtató választ adni, hogy te türelmes vagy, nem akarod lerohanni, ő diktálja a tempót. közben pedig csókolni és addig elmenni, amíg csak hagyja neked. ha nem akarja folytatni, azt úgyis félreérthetetlenül a tudtodra fogja hozni. persze nem árt időben és jól megérezni, hogy meddig mehetsz még el és hol a határ, amit már nem szabad átlépned.


a nők szeretik a határozott és érzéki férfiakat. ha a szavai elbizonytalanítanak, akkor az megtöri a varázst és elszállhat a lehetőséged. ráadásul ilyenkor szokott általában beelőzni egy másik pasi. míg te megértő vagy és elfogadod, hogy neki időre van szüksége, addig egyszer csak feltűnik egy másik pasi, aki lassítás nélkül célbaér nála és elhódítja előled...

2016. aug. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem tudja, mit akar, akkor hagyd figyelmen kívül.

Nem kell kimondani, hogy jártok, egyszerűen csak randizz vele úgy, mint eddig, és hagyd, hogy minden menjen a maga útján. Idővel ki fog derülni, hogy mennyire van kőbe vésve, hogy ő nem akar pasit.

2016. aug. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5-ösnek:

"(...) el sem tudjátok képzelni, ha valaki nem játszmázik. Én akkor mondtam volna ilyet, ha finoman de le akarnám rázni a pasast."


Nő létedre nem érted a nőket... :D

a shit-teszteket a nők NEM TUDATOSAN CSINÁLJÁK, ez nekik nem játszma, hanem genetikusan beléjük van építve, hogy állandóan szopatják a pasikat, hogy kiderüljön, hogy eléggé magabiztosak, dominánsak-e.

Egy magabiztos, domináns férfi simán kezeli ezt a jelenséget, és ezért nem tudnak az ilyeneknek a nők ellenállni.

2016. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!