Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keressem a fiút vagy várjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem a fiút vagy várjak?

Figyelt kérdés

Közös ismerősökön keresztül korábban is láttam a fiút, de soha nem beszélgettünk. Aztán egyik nap bejelölt facebookon, és megbeszéltünk egy randit. A randi olyan jól sikerült, hogy le is feküdtünk egymással, bár gondolkoztunk rajta nem lenne-e korai. Beszélgettünk azóta, de csak 2-3 naponta. Elmeséltük egymásnak a napunkat, de semmi érzelmi nem volt az üzenetekben. Mindketten komoly kapcsolatot akarunk, de nem beszéltük meg konkrétan, hogy mit akarunk a másiktól. Felváltva kerestük egymást, de utoljára én írtam neki 2 napja, még nem reagált, pedig eddig minden rendben volt. Láttam, hogy volt valami buliban, és az üzenetemet is elolvasta, de semmi. Ráírjak vagy várjak?


27/L


2016. aug. 23. 03:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Várj. Majd írj ha tud és va kapacitása, kedve. Nem vagy a barátője.
2016. aug. 23. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján biztos nem téged keres, mert még ha a történtek után hívogatna, találkoznátok stb, akkor igen, de így.... Ha már első randin volt szex, ő meg komoly kapcsit keres, akkor biztos lehetsz benne, hogy ő továbbra is keresgél - azok fényében, ahogy látom ő elkezdett lassan, finoman leépíteni téged-. Az, hogy írogat, nem telik neki semmibe, van egy "dugópajti", aki meg is hallgatja. Talán valakit talált, ezért nem keres már/most téged.

Ha keresed azt fogja gondolni, hogy szexre vágysz, (és ha nincs még senki komoly a képbe) valószínüleg meg is kapod, tehát szexre biztos fel fog keresni.

Várni rá? Írod, hogy komoly kapcsit keresel, akkor sztem ne rá várj.

2016. aug. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!