Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nok, melyik pasit valasztanato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, melyik pasit valasztanatok inkabb?

Figyelt kérdés

1.Jo megjelenesu(elegans/divatis),jokepu,igenyes,kicsit ontelt,magabiztos,lehengerlo,erdeklodo,intelligens,humoros.


2.Atlagos kinezetu,kicsit felenk/elesett,empatikus,kedves,halk szavu,nagyon figyelmes.


Kerlek kort is irjatok! :)


2016. aug. 23. 18:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%

Csodálom hogy eddig még senki nem írta azt, hogy a kettőnek a jó tulajdonságaiból kellene összegyúrni egy überpro király csávót.

Na meg azt, hogy "Ez alap."

2016. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

9#

És ha en a gnom izebizebe szeretek bele? Leszarom a masikat!

2016. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 46%-os, és ettől mit vagy úgy oda? Bizonyos tulajdonságok vonzóvá tesznek egy férfit, mások meg nem. Egy férfi nekem ne legyen félénk, halk szavú meg elesett, mert egy kisebb nézeteltéréskor megeszem reggelire. Amúgy sem egy idomítható papucsot keresek magam mellé, hanem FÉRFIT... ez tényleg olyan óriási, hihetetlen, k..baszott nagy probléma? Ugyanúgy a nőknél is megvannak azok a tulajdonságok, amiket általában vonzónak, ill. taszítónak látnak... vagy most én is háborogjak, hogy a legtöbb férfi cuki, pici, hosszú hajú, csendes-kedves lányzót akar, én meg nem vagyok az, akkor hogy képzelik? xD Pont lesz..rom, és neked is ezt kellene tenned, mert már rohadt unalmas az állandóan fröcsögő, nőket lenéző é b..sztató hozzászólásaidat olvasni!
2016. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy az elsőt választanám... a felszínes kis liba... x)
2016. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

A kettest, attól függően, hogy mennyire elesett és félénk.

Ez most fiktív rész lesz, mivel már házas vagyok:

Mivel hozzám korban már 30 körüli férfiak illenek, gyerekes félénkséget nem sokáig tudnék tolerálni, amennyiben az a hétköznapi életet nehezíti meg (elvégre gyereket nevelni nem igazán lehet egy másik gyerekkel).

28/N

2016. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%

#13


Ja, sokkal jobbak az olyanok akiknél "nincs vita" és azonnal az van amit ő mond, "mer ő a férfi és kész" meg piál keményen...

2016. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
94%

#16

Az olyanok se kellenek senkinek :D Még mindig létezik átmenet.

2016. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%

#17



Az átmenet is csak akkor jó, ha nagyjából csak "jó" dolgai vannak, rossz pedig nem lehet... Max 1-et elnéznek, de akkor már érezz magát szarul, mert "nem elég jó"

2016. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
84%
#16 Persze, mert aki nem elesett, meg félénk, az biztosan önző meg h..lye is, és nem képes a másik felet meghallgatva, közösen eredményre jutni vitás helyzet esetén... ne csináld már! Ja, meg persze piál is, és esténként jól megver, dehát én kerestem magamnak, meg nekem ez kell, hiszen ettől férfi a férfi... Gondolkozhatnál kissé kevésbé sztereotíp és beszűkült módon, hidd el, hasznodra válna! Na de nem akarok átmenni személyeskedésbe, a lényeg, h a világ nem fekete meg fehér, sokat lendítene Rajtad is, ha nyitott lennél és ezt észrevennéd...
2016. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

#19



Hát bár igazad lenne. Bár nekem a "határozott"-ról apám ugrik be akit bármikor kérdés nélkül lefejeznék a többi alkoholistával együtt. Tele van velük az ország. Mocskos féreg mindegyik, csak arra jók, hogy mások életét tönkretegyék.

2016. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!