Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nok, melyik pasit valasztanato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, melyik pasit valasztanatok inkabb?

Figyelt kérdés

1.Jo megjelenesu(elegans/divatis),jokepu,igenyes,kicsit ontelt,magabiztos,lehengerlo,erdeklodo,intelligens,humoros.


2.Atlagos kinezetu,kicsit felenk/elesett,empatikus,kedves,halk szavu,nagyon figyelmes.


Kerlek kort is irjatok! :)


2016. aug. 23. 18:04
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Természetesen az 1#- est.👌$$$$. 😆😚
2016. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, hogy én melyiket választanám, hanem a 2-es maximum a távolból figyelne engem, és eszébe se jutna velem szóba állni, az 1-es meg kihívásként élné meg, hogy melyikünk az arrogánsabb gyökér. Így nekem marad az egyes típus. A kedves, visszahúzódó, halk szavú, elesett férfiak velem nem igazán tudnak mit kezdeni.
2016. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

# 20: Sajnos én is eléggé tájékozott vagyok a családon belüli erőszak terén, és megjegyezném, hogy azért ez teljesen más, alapból a kérdések nagy részének nincsen köze ehhez... akár apád ugrik be neked, akár nem. Viszont ha már itt tartunk, tökéletes példa arra, hogy semmi sem fekete-fehér, és nem lehet sem a férfiakat, sem a nőket egy kalap alá véve, ugyanolyan egyedekből álló csoportként kezelni. Vagy szerinted Te ugyanolyan vagy, mint apád? Annak ellenére, hogy ugyanúgy megvan benned az agresszivitás, az erőszakra való hajlam ("bármikor kérdés nélkül lefejezném"), és a nőkkel szembeni lenézés (csak nálad más váltotta ki), valószínűleg nem vagy olyan, mint apád, és egy kapcsolatban/családban sem viselkednél így. Pedig hát mindketten férfiak vagytok, ugye... az, hogy valaki rendelkezik egy adott tulajdonsággal (pl. határozottság), még nem határozza meg a jellemét. Azt az határozza meg, hogy ez a tulajdonság hogyan, miben (ne adj' isten kivel szemben) mutatkozik meg, úgymond "mire használja"...


Amúgy bocsi kérdező, nem offolom tovább a témát, csak még erre szerettem volna reagálni...

2016. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen ezt a rengeteg valaszt!

#19 es valaszoloval teljesen egyetertek!

2016. aug. 23. 20:06
 25/32 anonim ***** válasza:

1-est


33

2016. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-esben ha kicseréljük az önteltséget empátiára, akkor őt. Bár a mai "divatot" elnézve azt inkább ne kövesse, legyen inkább ízléses megjelenésű :D

Nagyon fontos, hogy legyen magabiztos, intelligens, és humoros.

Az első pasim "elesett" volt, soha többé nem kérnék ilyen pasit, nem lehetett vele kezdeni semmit, mindenben határozatlan volt. Én is kicsit az vagyok néha, de ő még engem is kiborított. Nem kell mindig törtetni, de valami határozottság legyen már egy emberben.

22L

2016. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
5%
Ha ilyet kérdezel a nőktől, még sok pofáraesés vár rád. :D
2016. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem... Az öntelt embereket nem bírom, a félénk, halkszavúakat meg megeszem reggelire. :)

Legyen intelligens, humoros, érdeklődő és nagyon figyelmes. :)

2016. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

#28


Meg tudjon lézert lőni a szemével meg emelgessen autókat meg minden.

2016. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

# 29/29

Úgy mondod, mintha a felsorolt tulajdonságok olyan lehetetlen dolgok lennének :D Csomó embert ismerek, akiben mind megvan, nem nagy teljesítmény.

2016. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!