Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan 'illik' egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan 'illik' egy nőnek kezdeményezni az internet világában?

Figyelt kérdés
Még jópár évvel ezelőtt kamaszként a nagy szerelmet keresve mindenféle közösségi oldalakon kerestem a jövendőbelimet, ahol találtam is egy srácot aki teljesen elvarázsolt az írásaival. Bejelöltem (nem facebook volt, hotdog.hu), visszajelölt de sose üzengettünk, nem beszélgettünk, csak mindig nézegettem a képeit és olvastam az irományait. Aztán teljesen elfelejtettem ahogy 'kiment a divatból' az az oldal. Azonban mostanában rám tört a nosztalgia és megnéztem a régi profilomat meg mi mindent írtam én még gyerekfejjel, és megláttam az ismerőseim közt, gondoltam megnézem az adatlapját megint. Ő úgy tűnik még elvétve használja azt a profilt, mert az adatok fel voltak frissitve, a kis jellemzések újra voltak fogalmazva. Ismét lenyűgözött az, amit olvastam. Tudom ez elég gyerekesen hangzik, de egyszerűen olyan szinten hasonlítunk amit még sose tapasztaltam. Az a fajta érzésem van iránta, hogy nekünk mindenképp dolgunk van egymással. Ráadásul mostmár kiírta a facebook elérhetőségét is, szóval ott is megtaláltam. De nem tudom ezek után mit tegyek, bejelöljem, írjak rá? De mégis mivel, hogyan? Tudom modern világ meg minden de ez is kezdeményezésnek számít ami szerintem első sorban a férfi dolga. Ennyi év távlatából biztos vagyok benne, hogy nem emlékszik rám, egy random profilra a múltjából (akkoriban szokás volt teljesen ismeretleneket bejelölni, így nem én voltam az egyetlen). Mégis mit tehetnék?
2016. aug. 25. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Férfiaknak imponál ha a nők írnak rájuk, egészen nyugodtam leírhatod hogy úgy veszed észre hogy nagyon sok bennetek a közös, és szeretnéd személyesen megismerni hogy valóban így van e. Ennyi nem kell burkoltan, lényegretörően, nekem ez jönne be.
2016. aug. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. szörnyen imponál, ha a nő ír rám, hogy tetszek neki, és szeretne megismerni. Kár hogy ilyen nemigen volt, de akkor is imponáló :))))

Egyébként meg nagyon fontos a közös téma. Legyen valami, amiben mindketten otthon vagytok, és összeköt benneteket - először csak egyvalami. Később még lesz más is, nem kell annyira rohanni, nem lóverseny ez.


Példa: Én nagyon szeretem a "City of Doom" nevű játékot. Tegyük fel, hogy össze akarnál jönni velem, és kilesed valahonnét, hogy szeretem ezt a játékot. Kipróbálod, neked is megtetszik valamelyest, viszont nehéz, és nem tudsz továbbjutni. Így hát fölkeresel engem azzal az ürüggyel, hogy a City of Doom klassz játék,de neked túl nehéz, segítsen. Segítek is. Végigcsinálod, titta heppi vagy, és megköszönöd nekem, hogy segítettem. Aztán futólag érdeklődsz, van-e még hasonló jó játékom. Igen, van. Innentől fogva pedig már megvan az összhang, a közös téma, és még akármi is lehet a dologból.

2016. aug. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

azzal kapcsolatban amikről ír,kérdezel valamit.

ha nem tökkel ütött,akkor egyértelműen le fogja venni ennyiből,hogy az érdeklődés jelző befigyelt.

2016. aug. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben először enyhével kezdeném, nem lerohannám, egy "évek óta tetszel" szintű dumával...

szerintem nyugodtan írj rá és írd le, hogy régebben olvastad a hotdogon az írásait, és nagyon szimpatikusnak találod...fontos, hogy úgy ne fogalmazz, mint egy megszállott :D és innen haladhat a beszélgetés...

de ez csak egy tanács :)


23F

2016. aug. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia

nem tudom, hogy emlékszel-e rám, a hotdog.hu-n voltunk ismerősök

múltkor rátévedtem az oldalra, és meg kell jegyeznem nagyon tetszettek az írásaid :)

nem baj ha bejelöllek?

2016. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!