Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak komoly kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak komoly kapcsolatot akarnak Velem a Nők?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom,hogy nem akarnák komoly kapcsolatot de volt időszak,amikor inkább laza kapcsolatokat szerettem volna, egy hosszú szakítás utáni időszakban pld. ,de akkor is mindegyik Nő,akivel összejöttem komoly kapcsolatot akart.

2016. aug. 27. 02:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű: a legelején közlöd a hölgyel, hogy laza kapcsolatot szeretnél. Ennyi! Nincs játszma, meglepődés, csalódás, elvárások! Ez a legegyszerűbb és legtisztább módja!
2016. aug. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemegy ilyen volt már, aztán Belémzúgott és kész!
2016. aug. 27. 02:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki bmag, ha tudnád hány pasas irigyel itt téged...
2016. aug. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is ez a problémám az összes csaj csak járni akar
2016. aug. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nők többsége jellemzően hosszú távra tervez, mert mondjuk családot szeretne, anya szeretne lenni, azt meg nem lehet ilyen kötetlenül. Oké, ha annak ellenére is beléd szeret valaki, hogy te ezt előre közlöd, hogy nem lesz hosszú távú, az már más kérdés, de add meg a döntési lehetőséget a másik félnek már az elején, hogy belemegy-e így is, vagy tudja magáról, hogy neki ez nem pálya, és inkább hagyjátok egymást. Én is komolyan tervezek, szóval ilyen lazaságba nem mennék bele, de barátok még lehetnénk egy ilyen emberrel is, ha akár erre is nyitott a másik fél.
2016. aug. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatban nem csak szex van, hanem lelki támasz is a másik. Egy laza kapcsolat csak szexre épül, nem társad a másik semmiben. Nem a nőkkel van a gond, akik hosszabb távra terveznek, hanem azokkal a férfiakkal akik nem tudnak egy ember mellett megmaradni, hanem csak a f.rkuk után mennek.


Az elején tisztázod, hogy mik a terveid, ne csak azt hogy laza kapcsolat, hanem azt is hogy csak szex, semmi érzelem és nem fogsz beleszeretni akármit csinál. Ha pedig látod, hogy ennek ellenére kezdenek érzelmek kialakulni a nőkben, akkor ne szórakozz a másikkal és időben szakítsd meg a kapcsolatot vele.

2016. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!