Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más pasiknak is rendre unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pasiknak is rendre unalmasak a randijai? Titeket milyen gyakran nevetett meg a randipartneretek?

Figyelt kérdés

Mostanában erőteljesebben ráfeküdtem a társkeresés témára, volt is jó néhány randim, de egy alkalomra nem tudok visszaemlékezni, ahol a csaj mondot volna bármi olyat, ami meg tudott volna nevettetni, vagy akár legalább el tudott volna gondolkodtatni.

Pedig még csak az sincs, hogy az érdeklődés hiánya lehetne az ok, mert a többségnél látom, hogy minimum szimpatikus vagyok nekik (szokásos hülye női jelek + jellemzően én szoktam az első néhány randi után azt mondani, hogy ha eddig nem tudtál megnevettetni, akkor már ezután se fogsz).


Csak én fogok ki rendre ilyen csajokat, vagy tényleg ez az általános?


Eddig még csak olyan barátnőim voltak, akiknek volt humoruk, meg tudtak nevetetni, képesek voltak értelmesen érvelni és logikusan vitatkozni meg gondolkodni (őket először nem is társkeresési céllal ismertem meg, hanem először ismerősök voltunk, szóval most van először az, hogy aktívan társat keresek, és eléggé mellbevágtak az eddigi tapasztalatok sok szempontból).


Ezek tényleg ennyire kívételesen ritka tulajdonságok a korosztályombeli (mondjuk 25-30), jellemzően diplomás lányok között?


És ha nem, akkor hol kell keresni az olyan lányokat, akiknek megvannak ezek a tulajdonságai?


Ha meg tényleg ez a helyzet, akkor hogyan lehet finoman (és úgy, hogy esélye is legyen a dolognak) megmondani valakinek, hogy szerintem aranyos, de a beszélgetéseinken nyújtott teljesítménye alapján max laza (alkalmi szex)kapcsolatra tartom alkalmasnak?

Alapból nem ilyet keresnék, de eddig szinte csak olyan lányokba futottam ble, akiknél részemről csak ez jöhet szóba, és ha tényleg ennyire ritka az olyan nő, aki szellemileg is fel tudja kelteni az érdeklődésemet, hogy várhatóan akár még éveket is lehet, hogy kell várnom, míg találok egyet, akkor az átmeneti időszakra lehet, hogy érdemes ilyesmi kapcsolatokat is nézegetni.


2016. szept. 6. 10:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Csak legyél természetes, nyugodtan mondd meg nekik, hogy egy jó baszélgetést talán jobban tudnál velük élvezni!
2016. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
Nekem is van humorom, de nem csillogtatom randikon, főleg nem az elsőn :o azt várom, hogy a fiú nyűgözzön le, nem nekem kell fényeznem magam. 21/L
2016. szept. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"a beszélgetéseinken nyújtott teljesítménye alapján"


Lehet, az a bajuk, hogy állásinterjún érzik magukat veled szórakozás helyett. Engem mondjuk motivál az ilyesfajta nyomás, mert túlteng bennem a versenyszellem, de az fix, hogy érzelmileg nem fejlődne sehová a kapcsolat, mert érezném, hogy csak vitapartnert keresel.

2016. szept. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

5 éves párkapcsolat után álltam neki újra randizni. Teljesen más világba csöppentem, mint akkor. A lányok erős többsége randin tőlem várt valami csodát vagy extrát, hogy lenyűgözzem. Mindezt úgy, hogy teljesen unalmasak voltak, rossz kommunikációs képességgel, rengeteg témáról meg fogalmuk sem volt. Értem én, hogy randin jól jön a kiöltözés meg a haj megcsinálása, de azért legalább pár értelmes mondatot is kilehetne nyögni...

És mindezt úgy tapasztalom, hogy egy részüket úgy ajánlották a barátnőik. A tipikus szöveggel: Csinos és intelligens fiatal lány. Valamiért a legbutább egyetemista lányokat is így ajánlják manapság.

2016. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Ha neten ismerkedsz, akkor domborítsd ki, hogy neked fontos egy nő humorérzéke. Lehet, hogy volt köztük vicces csaj, csak moderálta magát, mert korábban pont emiatt pattintották le, vagy nem mer azzal a felével előhozakodni.
2016. szept. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ezek szerint mégsem csak a külsőség adja a nő értéket? :D
2016. szept. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%

Talán mert egy sznob gyökér vagy!?


Érdekes, nekem eddig a legtöbb randin jól sikerült, nevetgéltünk, beszélgettünk. Többnyire pont a humorom dicsérik, illetve hogy gyorsan visszavágókat minden beszólásra. Vitatkozni is szeretek, persze engem is érdeklő témában. Igaz, diplomám pont nincs, eszem viszont igen. ;)


Egy darabig én is belesétáltam ebbe. Jó ha a pasi diplomás, mert szellemileg is partner. Aztán fogtam a fejem, hogy basszus, jó hogy lassan a majmok nem kapnak doktorit... Hihetetlen sok az agyban lassú, műveletlen fazon, sem beszélni sem írni nem tudnak. Szánalom, hogy ennyi ésszel be lehet jutni a felsőoktatási intézményekbe, ha van pénzed. Tényleg egyszerűbb lenne kilóra árulni a diplomát.


De nekem gyorsan leesett, hogy egyszerűen értelmes pasit keresek. ;)

Csak én azóta találtam is párt. :P

2016. szept. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

Ja kb. a férfiaknál ugyanez az arány. Talán ha úgy 3 pasit találtam igazán szórakoztatónak 30 év alatt, de én annál tapintatosabb voltam mindig, hogy ezt ne vágjam nyíltan a másik képébe, mint ahogy te tetted, ez nem stílusom.


Ráadásul nem kizárólag e szempont alapján mérlegelek, több mindent figyelembe vettem, vagyis önmagában nem volt kizáró ok,ha nem annyira humoros a kiszemeltem, egyébként is ettől még bőven lehetnek vonzó tulajdonságai.


Nekem hál'istennek jó humorom van, családi vonás, tehát ezzel nem szokott problèma lenni.


Egy olyan randi eset még mindig a fejemben él, konkrétan egy rendőrrel, aki hajnalig rendőr vicceket mesélt megállás nélkül, úgyhogy lezsibbadtam rendesen. :D

2016. szept. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Vicceket mesélni, az szerinted a humor?
2016. szept. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

9-es nem én szerintem a humor a vicc mesélés, hanem a pasas szerint akivel randiztam. Ő annak találta...


Egyébként egyet értek a kérdezővel abban, hogy ne csak a férfi legyen a szórakoztató fél, hanem a nő is legyen aktív találékony


Arról nem beszélve, hogy van aki meg sem érti.

2016. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!