Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "tudod, egy kedves levélre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"tudod, egy kedves levélre illik válaszolni" Lányok, mit csinálnátok ekkor?

Figyelt kérdés

társkeresőn ir nektek egy pasi, éppenséggel kedves őszinte levelet. Megnézitek, leszarjátok. Majd valahol élőben keresztezitek egymás útját, és ez a pasi odalép hozzátok, és azt mondja: "tudod, egy kedves levélre illett volna válaszolni ".


Ekkor hogy éreznétek magatokat, mit csinálnátok?


2016. szept. 17. 11:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Azt mondanám neki, hogy "tudod, ha nincs válasz, az is egy válasz"


Annyira unom már ezeket a kérdéseket, miért nem értitek meg, hogy a nők 10x annyi levelet kapnak társkeresőn, és ez egy elfogadott íratlan szabály, hogy csak annak reagálunk, aki érdekel is?!


Nem írt vissza? LÉPJ TOVÁBB!

2016. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy nem érezném magam, lesz_rnám, azért hadd döntsem már el el én, hogy mire válaszolok vagy mire nem.
2016. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
14%

Leszarják, és még nekik állna feljebb.


Elvégre ők NŐk, szóval hogy mered számonkérni az alap udvariasságot és tiszteletet a másikkal szemben? Az csak velük szemben jár.


Nehogy már elvárd, hogy akár 30 másodpercet is rááldozzanak az értékes idejükből egy hol i férfira. Alsóbbrendű az ahhoz.

2016. szept. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Erről csak az ugrott be, mikor a barátnőmmel sétáltunk (csaj vagyok én is, haverok vagyunk, ha így érthetőbb...), és odaugrott hozzá egy srác, hogy ő ismeri az XY társkeresőről, ő a Nefelejcs nevű, és milyen bunkó, hogy a megbeszélt randira nem ment el, és a többi, és a többi. A barátnőm meg nem tudta meggyőzni, hogy az életben nem volt fent társkeresőn, fél éve gyűrűs menyasszony, most megy férjhez, eszébe nem jut társkeresőzni, a pasi csak nyomta a szöveget, és egyre agresszívabb lett.

A végén egy közterületes jött oda, hogy mi a gond, így tudtunk tőle megszabadulni.


Szóval Kedves Kérdező, ha úgy gondolod, hogy te nem vagy ilyen erőszakos elmebeteg, aki "levadássza" a csajokat, akik nem írtak neki vissza, és nem szeretnél így beégni, hogy rossz nőhöz lépsz oda, inkább nyugodj bele, hogy a csajt kur.vára nem érdekled.


Neked mitől lenne jobb, ha a kapsz egy válaszlevet, amiben a csaj kifejti, hogy ne haragudj, de több a helyesírási hiba a levélkédben, mint égen a csillag, nem jössz be neki külsőre sem, és mivel így sajnos, még megközelítőleg sem felelsz meg az igényeinek, azt kell hogy mondja, hogy nem érdekled. Úgyhogy a közeljövőben ne írj neki, hanem keress olyan nőt, aki a te szinteden mozog.


Az ilyen "odalépek, jól megmondom" csak arra jó, hogy a csaj megnyugodhat, hogy jól tette, amiért nem reagált neked, tényleg egy idióta vagy.


Arról nem is beszélve, hogy kb. már rég nem is olvasod, amit írtam, mert "hosszú". Ennyire becsülitek, ha írnak nektek egy választ.

2016. szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

volt már, aki megmondta, és semmi baj nem lett belőle.

Csak most volt egy ilyen, hogy társaságban láttam, hogy "jééé, nem ennek irtam?" de NEM mentem oda neki beszólni, csak arra gondoltam, hogy most hogy érezné magát, ha ezt megkérdezném tőle?

2016. szept. 17. 11:43
 6/24 anonim ***** válasza:
47%
Nekem, nőként, erről az a véleményem, hogy FB-én, vagy ahol privát emberként, vagy nem társkeresési céllal vagy jelen, itt nem kell válaszolni, hiszen kéretlenül léptek be a magánszférádba. A társkereső oldal más. Oda önként, ismerkedési szándékkal regisztráltál be, és ha a levél nem prosztó stílusú, és az írója megfelel azoknak a követelményeknek, amit te megadtál mindenki számára olvashatóan, nos, akkor legalább egy elutasító mondatot illik visszaírni. Ha ezek után is jönnek tőle a levelek, na akkor lehet ignorálni.
2016. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
6: hát ez az! Pontosan ezt mondom! Köszönöm, hogy visszaadod a nőkbe vetett hitemet.
2016. szept. 17. 11:53
 8/24 anonim ***** válasza:
19%

"Neked mitől lenne jobb, ha a kapsz egy válaszlevet, amiben a csaj kifejti, hogy ne haragudj, de több a helyesírási hiba a levélkédben, mint égen a csillag, nem jössz be neki külsőre sem, és mivel így sajnos, még megközelítőleg sem felelsz meg az igényeinek, azt kell hogy mondja, hogy nem érdekled."


1.) láthatóan ez számodra egy nehezen felfogható koncepció lesz, de hátha sikerül megbirkózni vele: attól még, hogy elutasítasz valakit, nem muszáj bunkónak lenni.

Pl. "Bocs, de már másokkal levelezek, és még egy emberre már n lenne időm". Ennyi lenne az elvárás. Ez lenne az az irdatlan magas szint, amit nem vagytok képesek megugrani.


2.) egy normális hangnemű válaszlevèl mondjuk azèrt esne jobban, mint a válaszra-se-méltatlak hozzáállás, mert mondjuk nem várná az ember napokig reménykedve, hogy na vajon jön-e válasz, míg aztán idővel kénytelen levonni a következtetést, hogy basszus, még oly szinten emberszámba se vették, hogy egyáltalán válaszra méltassák.


3.) rohadtul sértő, amikor ilyen szinten emberszámba se veszik az embert.


4.) és természetesen ha sorozatosan ebbe fut bele az ember, hogy a mai lányok még ennyire se képesek, és ilyen szinten suttyó parasztok, akkor erőteljesen meginog benne az a belénevelt elképzelés, hogy a nőket esetleg tisztelni kéne. Esetleg minimális tiszteletet mutatni feléjük, vagy udvariasnak lenni.

Vagy hogy egyáltalán a nők nagy része dugáson kívül bármi másra is alkalmasnak kène tartani.


Így kapásból ezek az indokok jutottak az eszembe.

2016. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
#6: Férfiként nem értek veled egyet. Szerintem te sem akarnál mindennap több órát azzal tölteni, hogy minden egyes levélre külön válaszolgatsz, amikor mindig arról panaszkodnak a lányok, hogy elképesztő mennyiségű levelet kapnak. Na most jómagam is belefáradnék a második nap után, ha megint 173 új levelet kéne megnyissak, elolvassak, s válaszoljak rájuk, majd a második és harmadik válaszreakciókkal (fűzéssel, erőlködéssel, nyomulással) is ugyanígy kelljen megbirkóznom. Ebből a szempontból megértem a nőket.
2016. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Meglehet, hogy rosszul érezné magát, de én kétlem. Egy levélre nem azért illik válaszolni, mert kedves, és ha egy pasi csak úgy betolakodik a magánszférámba nyilvános helyen, a barátaim előtt, és ráadásul még számon is kér valamiért, inkább leszek dühös, mint bűntudattal telt.


Egyébként soha nem voltam fent társkeresőn (kivéve azt a hülyeséget, amivel anno összekötötték a chat.hu-t, de azt se használtam soha, ki is van írva, hogy nem keresek senkit), és nem is tervezek regisztrálni, de ismerősök mesélték, hogy mennyire sok levelet kapnak. Én úgy érzem, hogy illemtudó embernek neveltek, és ha felregisztrálnék, biztosan megpróbálnék minden levélre válaszolni. De ha az ember egy héten többször is 8-tól meg 10-től este 8-ig nincs otthon, akkor abba a kevés szabadidőbe kéne belesuvasztani a takarítást, a háziállatokat, a barátokat, a bevásárlást-főzést, és még emellett a napi 100 levél megválaszolását.

A bunkó levelekre valószínűleg 1-2 nap után már nem reagálnék, és mivel egyszerűen nem fér bele az időmbe az összes maradék megválaszolása (és persze minden adatlap átböngészése, mert egy levél azért gyakran kevés a véleményalkotáshoz), az első nap mondjuk megcsúsznék és nem tudnék válaszolni 40-re, másnap megint maradna 40, ami ugye az előzőhöz hozzájön, és így tovább, a végén levelek százaira nem jutna időm. Nem kellemes gondolat nekem sem, hogy valaki várja a válaszom, és hiába, de mégis mit tehetnék? Az én időm is véges. Ettől nem érzem bunkónak magam, inkább csak szerencsétlennek, mert én tennék ellene, de nem bírok. Ha valaki szerint ettől bunkó lennék, azzal nem is akarnék megismerkedni.

Egyébként nem tudom, van-e ilyen funkció, de fel lehet vetni az üzemeltetőnél, hogy a küldő lássa, hogy elolvasták-e a levelét, és az elolvasott de 7 napja nem megválaszolt levelekre a rendszer küldene egy automatikus elutasítást. Ha a csaj talonban akarna tartani, így max 1 hétig tehetné, tudná, hogy utána nem várna rá senki (elméletben, de biztos lenne, aki azt is elfogadná, ha utána 1 hónappal jelentkezne, hogy mégis érdekli).

2016. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!