Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy nepszeru oldal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nepszeru oldal a facen, ahol a testesebb holgyek rajongoi dicserik ezeket a holgyeket. Mikor lesz olyan oldal ahol a testesebb pasik holgyrajongoi elvezhetik a hurkas ferfi hasakat, mackos pasik habtesteit?

Figyelt kérdés
Gondolom naivan,ha ennyien szeretik a teltebb holgyeket akkor a teltebb pasikkal is ez a helyzet! Urak,holgyek szerintetek?

2016. szept. 20. 07:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szeritnem nézz olyat, ami neked tetszik.
2016. szept. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
#1 En pont olyannal vagyok akit nezek aki nekem tetszik.Igazabol nem a fel tett kerdesre valaszoltal.
2016. szept. 20. 07:55
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Soha? :D

Egy szép gömbölyded vonalakkal rendelkező, nőies arcú nőt megfelelő sminkkel és ruhával, pózolva el lehet adni még kövéren is úgy, hogy sokaknak tetsszen.

De egy kövér pasi ugyanezekkel a trükkökkel nem igazán lenne vonzó :D ráadásul míg a teltebb bájak egy nőnél utalhatnak termékenységre, ami ugye vonzó, addig egy férfi, akinek erősnek kellene lennie, sörhassal is zsíros testtel kicsit sem izgató a nők nagyon nagy részének, ez van.

Amúgy nem egyszerűbb tenni magunkért, ahelyett, hogy várnánk a csodát?

2016. szept. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#3 nekem van parom,es dagi sem vagyok! Csak ugy erzem igazsagtalanok a nok par dagibb cimborammal! Ezert is irtam ki a kerdest! Elozo valaszolo ugye te holgy vagy? ;)
2016. szept. 20. 08:43
 5/24 anonim ***** válasza:
57%
A nők még mindig kevésbé mennek a külsőségekre, mint a pasik... aki meg igen, az úgyis a kigyúrtat választja. Én is a mackósabb pasikat kedvelem, de egy test nekem még semmit nem jelent. Ha ahhoz tartozik egy kedves arc, kisugárzás és élőben látom a gesztusait, hallom beszélni, na akkor vonzódom. Plusz ez az egész "jaj, hú, ez a pasi is jó a képen, az a pasi is" tiszta húspiac, attól meg hányok.
2016. szept. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hozz létre egy ilyen oldalt. Mi gátol ebben? Aztán majd meglátod, mennyire lesz sikere.
2016. szept. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, én inkább vékonyabb nő vagyok, voltam sovány is (akkor a 44kg-ot tudtam tartani), de most nem vagyok az, viszont fogyásra vagyok hajlamos. Sporttal formában tudom tartani magam (elértem az 50kg-ot, és ezt tartani is tudom), azaz magamra szedtem némi izmot (kövér valószínűleg soha nem leszek), ráadásul alacsony is vagyok. Szerinted reális lenne, hogy egy ilyen nő egy kimondottan nagydarab, túlsúlyos pasi párja legyen? Mert engem a túlsúlyos férfiak egyáltalán nem vonzanak, sőt, ha egy ilyen próbál rám nyomulni (próbálkozott már be elmondása szerint 150kg-os pacák is), az jut eszembe, hogy szegény gerincemet összeroppantja a testsúlyával...
2016. szept. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#5 #6 En nem lennek hiteles mivel jomagam nem vagyok kover mackos ferfi nagydarab izmos ferfi vagyok! Par evig en is voltam kover regebben de lefogytam mikor ujra kezdtem a sportot mert nem tetszettem magamnak! Az ismeros cimbiket viszont nem zavarja hogy dagi macis pasik,a noket viszont annal inkabb! Na ez itt a gond :D
2016. szept. 20. 09:32
 9/24 A kérdező kommentje:
#7 szegeny haverjaimat a vekony nok ezzel kuldik el sokszor a teltebbek azzal,hogy nekik az izmos vagy szalkas pasi kell a karcsuk meg azzal hogy hamar lefulladnak! En izomba vagyok nagydarab,erdekes modon nalam megsem mondtak pedig volt nagyon vekony nom is,hogy szetnyomnam xd pedig sulyban lehet tobb is vagyok a dagiknal mivel az azonos terfogatu izom es haj kozul az izom joval nehezebb! ;)
2016. szept. 20. 09:37
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy aki izmos, abban van erő, és meg tudja tartani magát, ha kell, akin csak háj van, abban nincs meg az az erő, hogy megtartsa magát. Bocsánat, de akkor is így van. Különben meg én is olyannal szeretnék lenni, aki nekem is tetszik, és ha én teszek önmagamért, hogy jobb formában legyek, miért kellene elfogadnom olyat, aki ehhez lusta?
2016. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!