Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy nepszeru oldal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nepszeru oldal a facen, ahol a testesebb holgyek rajongoi dicserik ezeket a holgyeket. Mikor lesz olyan oldal ahol a testesebb pasik holgyrajongoi elvezhetik a hurkas ferfi hasakat, mackos pasik habtesteit?

Figyelt kérdés
Gondolom naivan,ha ennyien szeretik a teltebb holgyeket akkor a teltebb pasikkal is ez a helyzet! Urak,holgyek szerintetek?

2016. szept. 20. 07:40
1 2 3
 11/24 Költőnő? ***** válasza:
Keress hozzá embereket, csináld meg, aszt lesz olyan is.
2016. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
6%

Egy 2 évvel ezelőtti szexuális viselkedést elemző tanulmány szerint a kövérebb férfiak felesleges testzsírja több női nemi hormont termel, ami kedvezően befolyásolja a szexuális aktivitást és teljesítményt. Ennek oka, hogy a magas vérzsírszint miatt megemelkedik az ösztradiol hormonok szintje, ami megzavarja a test kémiai egyensúlyát, ezért a túlsúllyal rendelkezők hosszabb ideig bírják az együttlétet. A vizsgálat arra a következtetésre jutott, hogy a kövér emberek átlagosan 7,3 percig szeretkeznek, míg soványabb társaik között vannak olyanok, akik mindössze 1,3 perc alatt jutnak el az orgazmusig.



Tudtad?A Kolumbiai Egyetem tudósai szerint a nők mindaddig nem bánják, hogy kövér a partnerük, amíg vastag a pénztárcájuk. A szakértők a kutatásban közel 700 amerikai pár szokásait vizsgálták meg, és megállapították, hogy minden 10%-os testtömegindex-növekedést a férfiaknak mintegy 2%-os fizetésemeléssel kell kompenzálniuk.

2016. szept. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
#12 ja olvastam ezt a blodseget! Izomskent sincs gondom az orgazmus visszatartasaval! Amugy,ha valakinek alacsonyabb a teszto.szintje annak potenciaja is gyengebb nyilvan a magas osztrogen szint karos hatassal van a ferfiassagra is, nehez ezt kimagyarazni! A dagi ismeroseimet amugy mindenfele nok elkuldik a ducibbak is-ezert is vannak annyira ki. Talan valami nonek kellene megcsinalni ezt az oldalt,hiszen sokak szerint vannak nok akiknek a dunda macik tetszenek.En mondjuk ebben erossen ketelkedek latva ezen szegeny fickok igyekezet amit az udvarlasba tarkereso regekbe fektetnek.
2016. szept. 20. 11:31
 14/24 anonim ***** válasza:
Hasonlóan gondolom, mint a hetes válaszoló, csak nekem tetszik a macis alkat (nem, nem az elhízott). Ilyenkor mindig elgondolkozom azon, hogy ha eljutnánk oda, akkor a 45 kg-mat szétmorzsolná.
2016. szept. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
#14 dehat aki a macis az ne finomitsuk valamelyest elhizott! ;) Linkelnel kepet te mit ertesz macis alatt! Lehet nem ugyanazt,mint en.
2016. szept. 20. 20:13
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze, elhízott, igazad is van, csak azért írtam azt - ami úgy néz ki nem jó szó rá -, mert az oldalon sokan a túlsúlyos, kövér férfiakat is mackósnak nevezik. Ebből már több vitám is volt itt. Én kérek elnézést, az elhízott alatt a túlsúlyost értettem :)

Csak hogy szemléltessem, az én szótáramban a mackós ezt jelenti. Bár még nyugodtan elférne rajta +5, +10 kg.


[link]

2016. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
#16 Rajta is van pedig jo 10kg zsirfelesleg! Meg szegeny ficko meg nem is izmos! A problemas ismeroseim egy resze is kb ennyire kover mint ez a srac akit linkeltel! ;)
2016. szept. 23. 05:23
 18/24 anonim ***** válasza:
Akkor nem olyan biztos, hogy a testalkatukkal van baj, mert igaz nem a legnépszerűbbek a nők között, de van rá kereslet :)
2016. szept. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
#18 Melyik a legnepszerubb szerinted? Marmint testalkatra csak erdekel a velemenyed egyre gondolunk e? ;)
2016. szept. 24. 11:28
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem akarok általánosítani, mert nem ismerem mindenki ízlését, de az ÉN véleményem szerint a sportos alkat a kelendő(bb).
2016. szept. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!