Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit rontottam el? Részletek lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el? Részletek lent

Figyelt kérdés

Úgy 3 hete ismertem meg egy lányt(20), egy rock esten(21 éves rocker srác vagyok, de normálisan öltözök semmi piercing semmi extra, csak hosszú hajam van) az egész úgy kezdődött, hogy ő meg kínált az italából és beszélgetni kezdtünk,közben ott volt a legjobb fiú barátja(nem járnak), mint kiderült őt is ismertem régebbről, jól telt az este, aztán hazakísértem a csajt. Menet hazafele leültünk egy padra ahol megittunk egy dobozos sört ketten(a 3ik srác már nem volt ott) és mondtam, hogy szimpatikus nekem meg minden Ő is ugyanezt mondta. Aztán meg akartam csókolni de ez mint, kiderült még korai volt, elsiettem a dolgot egy kicsit.


Emiatt 2 napig nem írtam rá, mert azt hittem, hogy ennyi volt és ezt elrontottam, aztán egy haverom, aki a csajnak munkatársa, mondta, hogy a csaj mondta nekik a melóba, hogy én milyena aranyos vagyok és kedves. Emiatt a 2 nap csend után ismét ráírtam. Minden jól ment, kb 1 hétig beszélgettünk, aztán kihívtam találkozni, ki is jött, nagyon jól telt neki is nekem is, talált a szó meg minden.

Ekkor még nem csókoltam meg a randi végén, mert féltem, hogy megint az lesz, mint a multkor és még túl korai lenne. (Pedig menet hazafele befaltam egy rágót és ő is kért ezt annak vettem, hogy benne lenne a csókban de mégse csókoltam meg a végén).


1-2 napra rá megint randiztunk, megint jól telt és a végén ugyanúgy rágó mindkettőnknek, most pedig rákérdeztem. Megcsókolhatlak? Nem mondott semmit, csak mosolygott, megcsókoltam. Ezt már nem vette zokon, legalábbis úgy tűnt nekem. Utána még szombaton és vasárnap is találkoztunk, elmentünk korcsojázni, utána jól telő beszélgetés csókok, úgy éreztem tetszek neki és vele is éreztettem, hogy szimpatikus meg minden.

A vasárnapi korcsojázáson a tesója is ott volt(fiú, 19) aki annyira nem volt velem barátságos, de ellenséges sem, inkább közömbös. Tudni kell, hogy ők ketten annyira jól kijönnek, mint tesók, hogy sokan azt hiszik, ha nem ismerik őket, hogy járnak. Persze nem mennek az úton kézenfogva meg semmi ilyesmi, de nagyon örülnek egymás jelenlétének és nagyon szeretik egymást, mint testvér a tesvért, ami szép és jó dolog szerintem.


Na most ez a vasárnapi eset után, korcsojázás, utána kis ivás és csocsó, majd elmentünk pizzázni(a tesója is szinte végig ott volt, még a pizzazason is), úgy érzem megváltozott, ezen a héten már nem ír csak keveset és eddig, ha én nem írtam, akkor írt Ő, mindig mesélt, hogy mivan a munkahelyen elmesélt minden apróságot, most meg már ha nem írok Ő nem ír, amit irok arra is csak kissé szűkösen válaszol és már 2 napja lemondta a találkozót munka után(dolgozik, délutános, este 10kor végez) mert esik az eső és megvan hűlve, ami mind igaz, csak nekem akkor is kissé feltűnő. Úgy érzem kerül.


Mit ronthattam el szerintetek? Elsiettem a dolgokat? Esetleg a tesójának nem voltam szimpatikus és lebeszélte őt rólam?


Ha még kell valami infó, akkor kérdezzetek és kommentbe irom, bocsi a regényért és előre is köszi a normális válaszokat! Kérlek segítsetek.



2016. nov. 8. 21:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem az elmondottakból úgy tűnt, hogy a csaj is benne van a dologban, ő is szívesen összejönne veled a későbbiekben, stb. De érdekes, hogy csak úgy hirtelen ennyire megváltozott. Ha semmi egyéb nem történt, csak a tesós dolog, akkor elég valószínű, hogy ő áll a háttérben. Ha ennyire nagyon jóban vannak, akkor simán lebeszélhette rólad. De azért még ne gondoljunk a legrosszabbra, az is lehet, hogy most nagyon rossz hete volt, akármi állhat a háttérben. Szerintem az lenne a legjobb, ha megkérdeznéd tőle, hogy elrontottál-e valamit, miért lett hirtelen elutasítóbb, aztán meglátod a reakcióját, és hogy változik-e valami. Csak ne legyél támadó, hanem normálisan beszéld meg vele.

Sok sikert! :)

2016. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Lehet,hogy az öccsének nem vagy szimpatikus,és lebeszélte rólad. Szerintem hagyd rá pár napig (2-3-4) napig. Addig ne osszál meg semmit az adatlapon,ne likeolgasd. Szívódj fel pár napig,aztán jelentkezz újra. Kérdezd meg nincs e kedve sétálni,vagy pizzázni vagy bármi. De véletlen se kezdj el neki regényeket írni,hogy biztos a tesódnak nem vagyok szimpi bla bla bla.
2016. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem, semmi ilyesmit nem akarok, nem akarom le támadni mégcsak azt se akarom megkérdezni h valami baj van-e? Csak nomrális akarok lenni vele. Félek, azzal ijeszteném el, ha azt kérdezném, hogy valami baja van-e velem? És miért érzem, hogy kerül? Úgy fb-n, mint élőben.


Amúgy nem szoktam like-olgatni, eddigse like-oltam semmit neki, ő se nekem, nem ez a lényeg szerintem.


Én leginkábba tesós dologtól félek és attól, hogy elsiettem kicsit a dolgokat...pl már arra is rákérdeztem vasárnap este, hogy kivel tölti a szilvesztert és elmondtam h én vele szeretném tölteni és azthiszem túlságosan siettem ezzel az egésszel, ezzel fogom elrontani, vagy már elis rontottam... ti hogy látjátok?


Van a munkatársa aki a haverom(emlitettem a leirásban is) vele holnap van valami elintéznivalónk és akkor rákérdek, hogy nem-e tud valamit, de vele is óvatos kell legyek, mert nem tudom, kivel van jobban, valószínű vele...és, ha elmondja neki, hogy én mennyire agyalok ezen, akkor azzal tényleg vége lehet az egésznek, amit nagyon nem akarok :(


Valahogy vissza kellene vennem, lassabban, óvatosabban haladni a csajjal, csak nem tudom, hogyan. Adjatok valami tippeket kérlek.

2016. nov. 8. 21:32
 4/23 anonim ***** válasza:
79%

Jhajj. Bakik tömkelege :) Lássuk szép sorjában:


Az első blokkig nagyon jól csináltad, még azzal is, hogy bepórbálkoztál a csókkal (nagyon helyesen tetted). Na most gondolom itt elfordult/eltolt magától. Én, ha ilyen történik, nem keresem a lányt többet. (Általában keresnek ők utána, van hogy 3-4 nap, vagy hogy 3-4 hét múlva), tehát én itt nem kerestem volna, nem írtam volna rá.


"2 nap csend után ismét ráírtam" -> Túl korai. Nem hagysz elég teret. Ha már ráírsz, én vártam volna úgy 4-8 napot.


"kb 1 hétig beszélgettünk, aztán kihívtam találkozni" -> Miért beszélgetsz vele egy hétig? Élőben kell ismerkedni. Ha ráírsz vagy felhívod max 2-3 sor duma/2-3 perc beszélgetés, és randit szervezel, ennyi, majd ott beszélgettek. 1 hét folyamatos duma ami személytelen, elég unalmas tud ám lenni.


Közbevágó: remélem nem nap közben randizgattál vele. Nap közben a barátok/haverok találkoznak. Esti program, esti program, ESTI PROGRAM!!!


"nem csókoltam meg a randi végén" -> Nagy hiba.


"1-2 napra rá megint randiztunk" -> Túl korai. Nagy hiba.


"rákérdeztem. Megcsókolhatlak?" -> Ilyen soha többet ne kérdezz senkitől. Egyáltalán.


"Utána még szombaton és vasárnap is találkoztunk" -> Tovább tetézed a korai találkozásokkal. Az elején, amíg nem jártok, nem hozza fel a témát, hogy legyetek exkluzívak, max heti 1 randi/találkozó.


"a tesója is ott" -> Nagy hiba. Csak kettesben randizunk, más nincs jelen, amíg nem jártok. Se páros randi, se ismerős nem jön, se tesó, se nagymama, se halott nagybácsi.


Na kérlek. Nagyon szépen indítottál, aztán hibát hibára halmoztál, ami a feléd lévő kezdeti, viszonylag magas vonzalmát szépen, szépen lassan rombolta lefelé. Honnan tudom? Egyrészt ezzel foglalkozom, másrészt:

"ha nem írok Ő nem ír" -> Nézzenek oda, hmm, ez miért lehet? De miért is írjon, ha tudja, hogy úgy is fogsz írni? Ezen gondolkodj el.

"szűkösen válaszol" -> Mert "túltoltad" a folyamatos kereséssel, üzengetéssel/chateléssel, a sűrű találkozókkal, és egy kicsit unalmassá vált számára az egész, túl gyorsan haladtál, túl sok hibával.

"lemondta a találkozót" -> A fentiek miatt, kevésbé vagy már érdekes, alacsony a vonzalma. Ajánlott másik időpontot egyébként? Mert ha nem.... Adios.


Na most ha van még valamennyi esélyed nála, és a fentieket elkövettem volna, én az alábbit tenném: Egyáltalán nem keresném, ami azt jelenti, hogy egyáltalán nem. Magyarul, ha ő nem keres téged, akkor soha nem beszéltek többet. Ha pedig pár nap/pár hét múlva rámírna/felhívna, akkor ó szia hogy vagy, blablabla, szeretnék veled találkozni, mikor érsz rá [amit szeretnél] -ra? Konkrét randi, dátum, hely idő lebeszélve, majd pedig "Szuper, ott találkozunk, most mennem kell, szia!". És nem beszélgetnék vele tovább, majd a randin.


33F

2016. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem "megunt"-de nem rossz értelemben!!Valami extrát nem tudsz bedobni? Bécsi utazás mittudomén.:)..ez csak tipp..lehet megvan neki a havija én amiatt mondtam le a hétvégét..:DD...nem kamuzik szerintem!:))
2016. nov. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok..de jajj, miért kell taktikázni ha tetszenek egymásnak úgyis alakul, ha meg nem, akkor valószínűleg nem fog..ezek maguktól kialakulnak. Úgyis. Ne görcsölj már azon mit rontottál el ez a legsz..rabb én is ismerem ezt.:D..
2016. nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%

Ezeket fundamentális alapelvek alapján szedtem össze neki. Nem taktikázás, alapból, ösztönösen kellene így viselkedni, és akkor ha bejönnek már az elején egymásnak akkor is kialakul, ha meg annyira nem egetverően nagyon, akkor is kialakul. De nem meggyőzni akarok senkit, mindenki úgy cselekszik, ahogy tud/amit diktálnak az ösztönei.


Annak idején sosem voltam sikeres a nőknél (8-10 éve), mert ösztönösen cselekedtem, pontosan úgy, ahogy a kérdező. Aztán elkezdtem pszichológiával foglalkozni, változtatni a felfogásomon, ami először igen, megjátszás és taktikázás volt, mára viszont teljesen normális, ösztönből jön az egész.

2016. nov. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

7#-es, teljesen igazad van /6-os vagyok../..Én azt tapasztaltam -sokáig taktikáztam- hogy eléri ugyan ezzel a célját de HOSSZÚtávon nem segít!:(((( Na, ezért írtam, csak hogy tudja. Volt, hogy elszámoltam magam a másikkal kapcsolatban egyszerűen azért mert őt nem érdekeltem, így pont az ellenkező hatást értem el..! Pl: azt hittem tudja hogy én most meg vagyok sértve/várok rá...ő meg úgy gondolta hogy nem érdekel ezért lezárta a kapcsolatot. Hónapokra..:( ...

Vissza tud ütni ám nagyon !:D..ha az alapok nincsenek meg..

De igazad van egy próbát talán megér..? Végül is vesztenivalója nincs, elvileg.

2016. nov. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
...amúgy most /még mindig én vagyok../ én is pont ilyen szituban vagyok, egy hete nem keressük egymást../ő rám vár valószínűleg../ én meg felhúztam magam mert hanyagol hiába kértem.., de azt érzem sokszor már vége..:(.. egyszerűen el fogjuk így felejteni egymást /Elsodor az élet egymás mellől../ ..most így legyek okos.:)
2016. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
#7-es Igen, ebben igazat adok, ezzel amit most ide leírtam neki, rövid távon lesz jó számára, mert önmagától nem olyan a személyisége amire én gondolok, így igen, ebből a szempontból igazad van, hosszú távon nem fog változni. Erről órákat, sőt napokat tudnék beszélni, előadásokat tartani. Számomra mint mondtam, ezek már alapvető dolgok, ilyen a személyiségem, nálam ez nem taktikázás, nem is agyalok rajta.
2016. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!