Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi elhív randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi elhív randira, milyen dolog, hogy ide vagy oda nem akar menni, mert autóval plusz 10 perc lenne a távolság?

Figyelt kérdés
Első randi lenne. Már többször nem sikerült összehozni a randit, mindig van valami. Most épp az, hogy ahová én mennék 35 kmre van innen, ő meg felajánlott egy helyett 20km-re. Nem a nőnek kéne eldönteni hová szeretne menni? Amúgy az a hely a kedvenc a helyem, a másik helyet nem ismerem.

2016. dec. 6. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most ilyen problémák adódnak, akkor minek erőltetni ezt?
2016. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Nincs kedvem veszekedni, hogy de én akkor is oda akarok menni. Szépen elmondtam neki. Ne ezen a pár km-en spóroljon főleg ne első randin.
2016. dec. 6. 17:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első randira egy mindkettötökhöz közeli kávézót vagy hasonlót kéne keresni. Mi van, ha 5 perc után valamelyikőtök le akar lépni?
2016. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Régebbről ismerem, tehát nem menekülnék el tőle :D De mint randi még nem találkoztunk.
2016. dec. 6. 17:24
 5/10 Szimeon ***** válasza:
89%
Sehol nincs előírva, hogy az első randin a nőnek kellene döntenie arról, hogy hova menjenek. Ha a hölgy pl. egy olyan helyre akar menni, ahol az úr régebbi szeretője dolgozik, vagy valamelyik haragosa ott a főpincér, akkor miért kellene alkalmazkodnia szíve választottjához? Lehet, hogy meg van az oka annak, miért nem akar odamenni. Nem kellene ebből presztizskérdést csinálni.
2016. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ez egy smucig,sóher,aki szórakozik.keress értelmesebbet.
2016. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Spúr csávó, ne kezdj vele, tapasztalat.

Az viszont nem igaz, hogy a nőnek kell eldöntenie, hogy... ez hülyeség. Közösen döntsék el. Ettől függeltenül, aki az első alkalmakkor kiejt ilyet, hogy ne már, az túl messze van (és tényleg 20 km-en belüli távolságokról beszélünk) vagy ott csak pénzért lehet parkolni ne oda!! (én ebbe futottam bele fiatalon, és tényleg mindig is, mindenben egy sóher volt a csávó) az tuti spúr lesz, hagyd a francba, ha zavar, hogy spúr valaki, én nem ajánlom, nagy-nagy szenvedés volt. (ajándék nuku, utazás nuku, tényleg, őszintén csak ha én fizettem, és fizettem, mert nem akartam szétunni az agyam. Éttermi vacsora, soha semmi, szinte soha semmit nem vett nekem, én azért mindig próbálkoztam egy ideig. Nagyon rossz volt, pedig totál nem vagyok díszpi... a, meg rongyrázós,(se műköröm, se havi fodrász, kozmetikus) évi 1-2 színház, esetleg 1 mozi, 2 étterem, és 1 hosszúhétvége Mo.-n, ill. hétvégi belföldi gyalogos kirándulások teljesen kielégítettek volna fifty-fifyt arányban, ajándék szülinapra, karácsonyra pár ezerért. Ennnyi lett volna, de ebből SEMMI -t nem óhajtott, de az előző két barátnője is ezért rúgta ki, mint kiderült később. csak hogy lásd

2016. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Biztos, hogy ez a baja? Nem lehet, hogy rosszban van valakivel, aki ott dolgozik? Vagy oda járt az exével? Ha valami ex csajhoz van köze, akkor pl érthető, hogy nem akarja elmondani neked, mert te attól még nélküle fogsz oda menni, mert a kedvenc helyed...


Vagy ő szeretné, ha az ő kedvenc helyére mennétek inkább?


Amúgy szerintem inkább a pasik szoktak első randira helyet választani, ha valamilyen tendencia van is benne... Olyat még nem hallottam, hogy a nő választ helyet. Persze vétó joga mindkét félnek van, minden esetben.

2016. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd a francba az ilyet,ha jót akarsz magadnak.
2016. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sóhernek tűnik, de lehet, hogy mégsem az.

Már mondtak reális indokokat, amiért nem akarhat odamenni.

Meg ne is haragudj, de ha meghívnak valahová, akkor nem nagyon illik pattogni (kivéve nyomós indokkal), hogy jaj, inkább ide, mert nekem az a kedvencem.

Gondolom a helyek nagyságrendileg egy szinten vannak, és nem arról beszélünk, hogy te az Onyxban ennél, ő meg egy késdobálót nézett ki...

2016. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!