Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randi utan meg aznap nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randi utan meg aznap nem ir, akkor felejtos?

Figyelt kérdés

Kicsit elhuzodott a randi es mar eleg keso volt, mondta h menjek vele es aludjak nala, de ne gondoljak semmi rosszra, kulon szobaban alszunk. Ezt kedvesen visszautasitottam es ket puszival elvaltunk.

Ami aggaszt, h utana nem irt, h hazaertem e vagy hasonlo....

Tegnap ejjel tortent, ma mar illene erdeklodnie ha erdeklem?


2016. dec. 11. 06:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "javítsak a helyzeten"? Eleve mi az, hogy menj vele és aludj nála? Eszembe nem jutna ilyesmi. A randipartnert hazakísérem, vagy legalábbis gondoskodom róla, hogy hazajusson. Utána megkérdezem, hogy hazaért-e. Te még egy ilyen emberért akarsz teperni?

Persze kiderülhet, hogy nem dugni akart csak. Ha türelmes, úgyis keresni fog. De nehogy már neked kelljen iparkodni.

2016. dec. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Megőrülök, még mindig semmi reakció :(
2016. dec. 11. 13:07
 13/16 anonim ***** válasza:

Ettől aztán ne őrülj meg. Örülj inkább neki, ha ilyen hamar kiderül, legalább nem kell energiát, időt fektetned ilyen "kapcsolatba".

Mondjuk ilyenkor, ha ír is, holnapután akár, és kedves, képes nő úgy vélekedni: jó, kedves, én is az leszek vele, de nem érdekel már, kiábrándított kicsit,aztán lassan mégis visszacserkésződik.Sajnos. Mert felesleges időpazarlás, játszmázás.

2016. dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg csak arra kellenél neki,de több energiát nem akar beleölni,mivel nem vagy könnyen kapható

Szerintem hagyd a fenébe,keress mást.Ez a minimum,hogy ha nem kísér haza ,akkor megkérdezi biztonságban hazaértél -e,hogy érezted magad stb..

Ha emiatt nem keres,mert nem mentél fel hozzá rögtön,akkor ne sajnáld

2016. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Csak amúgy olyan jó volt vele... De igazatok van, nem is éri meg miatta bánkódni.
2016. dec. 11. 18:26
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez visszautasítás lenne, ha mégis, az csak őt minősíti.
2016. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!