Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan küzdjek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjek egy olyan férfiért, akinek élettársa van?

Figyelt kérdés
Régóta tetszik nekem egy férfi, de nem merten megszólítani, mert nem tudtam h tetszem e neki. De mint utólag kiderült tetszem neki, mert azt mondta, hogy kinézett magának, de nem mert ő se engem megszólítani. De aztán a héten megszólítottam és elhívtam kávézni, amire igent mondott. Azon a napon azt mondta, hogy nincs barátnője, így úgy gondoltam h lehet nála esélyem ezért megöleltem, természetesen ő is engem és csókoloztunk is, viszont másnap elmondta h van élettársa, csak mostanában nem volt sok idejük egymásra. De még ezen a napon is csókoloztunk és megölelt. Aztán a harmadik nap amikorra terveztük a kávézást elmondta, hogy inkább még most legyen vége, mert nem akar megbántani és nem akarja h mind a ketten sérüljünk. Csak azt nem értem, hogy akkor miért kellett előtte úgy csinálnia mintha akarna engem. Kérlek segítsetek. Mit csináljak most?

2016. dec. 11. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Röviden: téged max kihasználni akar, ha meg mégsem, akkor szakít a párjával és veled lesz.
2016. dec. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet annyira nem jöttél be neki és hát ezt elég gáz kimondani.
2016. dec. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Ö, sehogy... de nem is èrtem, minek akarnal egy ilyen gerinctelen peldanyert kuzdeni.
2016. dec. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

blőá....olyannal szexelni, aki előtte másban volt bent tutira...kiábrándító.

Biztos vonzottad, de megjött az esze, ennyi.


nekem is mondta egyszer egy pasi, hogy nincs barátnője. Nem is volt, konkrétan menyasszonya volt, de még esküvő előtt egy hónappal is velem akart randizni...

2016. dec. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felejtsd el!

A pasi megcsalta veled a párját!

2016. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

1:Nem jöttél be neki annyira!

2: Minek akarsz küzdeni èrte? Ên esküszöm,nem értem,miért akarja néhány nő ilyen szinten megalázni magát. Mit loholnál egy ilyen után? Legyen már tartásod!

Most tényleg nem azért a 20 fillérèrt,de rengeteg normális férfi van a Világon. (Ès most nem a siránkozó 40 éves mamahoteles szüzekre gondolok.)

De vegyétek már észre magatokat!

Csodálkoztok,hogy az igazi férfiak rátok sem bagóznak,aki olyan,az meg megfektet benneteket és dob,mint egy használt papírzsebkendőt?

Az ilyen viselkedèssel nem kell csodálkozni.

Eszem megáll,mèg te akarsz küzdeni.

Ne csináljátok már ezt! Nagyon égő!

2016. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!