Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem el Pesten a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem el Pesten a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Hali.

Én frissen kerültem Pestre, és egyelőre csak tanulmányozom a helyi közlekedést, viszont jó lenne tudni pár romantikus helyről, ahova elvihetném a barátnőmet. Akár télen, akár nyáron. Akár egy hangulatos pub, akár egy étterem, akár egy kiülős park csodás kilátással, akármi. Még a blahás aluljárót is.


Bármit csekkolnék



2016. dec. 19. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

-Séta a wörösmartytól a dunaparton, át a lánchídon

-séta/busz fel a várba

-lángosozás a Margit szigeten

-ír söröző az andrássyn

-séta a városligetben/korizás a városligetben

-termálfürdő a széchenyiben/gellértben/rudasban

-trófea étterem

-állatkert

2016. dec. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fakk nem tudomiért írom a vörösmartyt mindig w-vel :D azért remélem, segítettem :D

22/L

2016. dec. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Különösen ajánlom a széchényit téli estéken (ha nem féltitek magatokat egy kis tüdőgyuszitól), gyönyörű a kinti termál medence, ahogy gőzölög, nagyon romantikus
2016. dec. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Anyagiaktól is függ!

Széchenyi fürdő meg úgy általában a legtöbb fürdő nagyon húzós áron van átlag 4000 Ft/fő.


Városligeti koripályát javaslom! Vagy szintén a karácsonyi vásár helyszíneit!

Aztán megmelegedni esetleg elmehettek valahova teázni/kávézni. Váci utca végén vagy egy Caffe Frei, nagyon sok különleges kávéval és teával, megfizethető áron.


Sok sikert a randihoz!

2016. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze ha megtehetitek, tökéletes választás a fürdő ( nem akartam leszólni).
2016. dec. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5.: de, igazad van, a fürdő rohadt drága sajnos, nem is 4k, hanem 7-8/fő. De olyan szép :(
2016. dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A Széchényi már nyitott mindenkinek? Lemaradtam ott pár éve hogy a nők nem mehetnek be minden nap, és elég... érdekes hírek szivárogtak időnként az ott történtekről...

(Bocsi a közbekérdezésért, csak ez így tök jól hangzik, mi is simán kipróbálnánk :D De gyerekkorom óta - környékbeliként - csak rosszat hallottam a fürdőről...)

2016. dec. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7.: én nem láttam ilyesmit az oldalukon, hogy ne lenne nyitott, nemrég voltam a párommal, viszont vigyetek sajat hajszárítót, annyira rossz és kevés van ott, hogy használhatatlanok
2016. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt a fürdős kérdésre írom!


(Ha mást nem hétvégén nagyjából minden fürdő koedukált! Rudasban is így van (ott voltunk a múltkor).

Nem akarnának lemaradni a bevételről!)

2016. dec. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!