Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit szólna Palvin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szólna Palvin Barbi ha felajánlaná hogy lefeküdhetek vele és visszautasítanám?

Figyelt kérdés
2016. dec. 19. 15:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs meggyőződve róla. Nehogy azt hidd már, hogy soha életében senki nem utasította még vissza, mindem szép lány csúnya valakinek. ha meg ennyire agas kaliberű szerinted, akkor meg nyilván hamar találna helyette dmást.
2016. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%

Az jut rólad eszembe, amikor Arnold Schwarzeneggernek azt mondta egyszer egy riporter, hogy:

- Én azért nem akarnék ilyen lenni, mint maga.

Erre mondta Schwarzenegger, hogy:

- ne féljen, nem lesz.

2016. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
10%

Ha lemossuk róla drótkefével a festéket, így néz ki:


[link]


Nem rondaság, de azért nem is kell elájulni tőle, teljesen átlagos. A teste meg továbbra is csesznye.

2016. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%

Ja, és amikor ti, srácok itt sírtok, hogy átlagos barátnőt szeretnétek, akkor ilyen csajokról van szó, mint egy nemzetközi modell, smink nélkül.

Akiben természetesen csak hibákat találtok, mert semmi se jó rajta. Sőt, dugni se kéne, hányingeretek van tőle...

De a nők felszínesek, mert csak a top 20% és társai...

Én kérek elnézést, komolyan!

2016. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
45%

14. Na látod, neked vanank önértékelési problémáid, mert szerinted egy nemzetközi modell az etalon szépség, meg szerinted minden pasinak ez az álma, aztán lehet különbül nézel ki és több pasinak tetszenél.


Szóval ha valaki erre azt mondja, hogy nem tetszik neki, még nem azt jelenti, hogy az egyszerű közértes csaj méginkább nem fog tetszeni neki (mivel az nem modell). A bajok a te fejedben vannak.

2016. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%

14. Hozzászólóval értek egyet. Rohadtul el vagytok tájolódva srácok!

Csak könnyebb itt szidni az összes nőt valaha, mint tenni magatokért

2016. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
8%
Hát igen... a feminizmus aranykorát éljük...
2016. dec. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
22%
Fúj, nekem nem kell az a nő.
2016. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
4%
Visszautasítanám.
2016. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Heh, azért hagyjuk már a fikázást, hogy milyen ronda, mert ez már a másik véglet :D

Nem csúnya, szép lány. De nem szebb, mint amilyen lányokat naponta láthat az ember itt-ott, szerencsére ebben legalább jól áll Magyarország :D


Amúgy mit szólna, szerintem semmi különöset, a büszkeségét nyilván sértené, de nem hiszem, hogy ezt kimutatná.

2016. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!