Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit beszélgethetek egy hölggye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit beszélgethetek egy hölggyel első randi alkalmával?

Figyelt kérdés

Csak előre gondolkodom (úgy tűnik pozitívan) hogyha elhívnám egyik hölgy ismerősömet, akkor mit lehet beszélgetni? Nem túlzok ha azt mondom hogy a személyes ismerkedésben rohadtul tapasztalatlan vagyok. Milyen témákat lehet indítani, miről kérdezhetem, beszélgethetek? (annyira ismerem hogy beszéltünk ilyen szia hogy vagy dumákat de semmi egyéb)

22/F


Előre is köszönöm.


2016. dec. 19. 23:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezed, hogy mi érdekli. Hobbi, könyv, zene, film, ételek, italok...


Ugye már beszélgettél emberekkel?

2016. dec. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj szerintem,hogy te ezen előre gondolkodsz, ráfeszülsz az egészre,ne tedd :) Ez nem olyan,mint egy nyelvvizsga vagy érettségi, hogy bemagolsz sablonokat, és reménykedsz hogy jót húzol.. a nőre vagy kívàncsi,nem? Pl érdklődj a dolgai felől, kérd hogy beszéljen magàról,aztàn beszélj te magadról, ha valamit kérdez,válaszolj, próbàlj közös témákat találni.. ilyesmiből áll kb az első randi.. +1 tipp: mikor beszéltek,legyen szemkontaktus :)
2016. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
De 22 évesen ne mondd már, hogy hölgy. Olyan, mintha a nagyszüleid neveltek volna és az asztal alatt a pötsödet markolásznád.
2016. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

Sosem voltak barátaim, most sincsenek, nem is lesznek.


Csak akkor beszélek ha kérdeznek, mégis azon az egy randin ami volt a 22 évem alatt, nem volt gond ezzel...

2016. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
Javaslatom, hogy olvasd el az összes hogyan randizz, randitémák, testbeszédes cikket amit találsz a neten, nézd meg youtubeon levő PUA-s videókat és próbáld alkalmazni. Én is ezt csináltam.
2016. dec. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igenis azt fogom mondani hogy hölgy ha tudom vagy legalább gondolom hogy olyat fogtam ki mert megérdemli a női nem a tiszteletet. :) Már elnézést ha megsértettem bárkit vagy épp maradinak gondolnak de szerintem a tapasztalatlanságom ellenére a mai világban is helye van a romantikának amihez kedves szó az is hogy hölgy.

Egyébként beszélgetek én mindenkivel, sőt, de ha egy olyan valaki van aki esetleg még tetszik is akkor befeszülök mint tanyasi kutya a betonjárdán.

2016. dec. 19. 23:46
 7/16 anonim ***** válasza:
Hogyha ez történne akkor kérdezd meg, hogy szereti-e a sajtot.
2016. dec. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát szakács vagyok, esetleg megkérdezhetem büdösnek gondolja e a gorgonzolát. Azért maradjunk komolyak. Szóval érdeklődő kérdések és a többi jön magától.
2016. dec. 19. 23:54
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem. Ezt nem tudhatod. Nálam nem volt gond. Bár amikor a végén előkerült a vallás téma majd' kifutottam a világból.
2016. dec. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bármiről beszélgethetsz vele, csak a szexet ne hozd fel első randin, mert azzal nem fogsz jó benyomást kelteni. Az előző párkapcsolatairól faggatni sem túl szerencsés.
2016. dec. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!